Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek milyen hamar múlt el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen hamar múlt el a reménytelen szerelem?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, még nem volt barátom, és úgy nem is tetszett senki mint ahogy most. Ezen az oldalon kezdtünk beszélni szorongásos tünetek kapcsán, majd áttértünk a facebookra és én úgy éreztem, egészen jóba lettünk egy fiúval. Egy évnyi beszélgetés után szóba hoztam, hogy akár össze is futhatnánk személyesen, mert arra járok amerre lakik. Azt mondta, hogy rendben, de mire eljött volna az idő, már nem tudta, hogy ráér-e, mert dolgozik. Emellett azt is mondta, hogy el is utazik majd, de még nem tudja pontosan melyik nap, mert nem biztos még a szállás. Utólag elmondta, hogy valamiért elmaradt az utazás. Nyilván egy nap ráért volna, mert biztos nem dolgozott minden nap ha el is tudott volna utazni. A lényeg, hogy vagy nem vagyok neki szimpatikus, vagy valamiért tartott tőlem, mivel félénk típus. Én azonban míg úgy volt, hogy találkozunk, teljesen beleéltem magam, és másra sem tudtam gondolni. Pedig azelőtt is megmutatkoztak a jelei, hogy mivel inkább én kezdeményezem a beszélgetéseket, nem lehetek neki túl rokonszenves. Mégis nekem annyira elkezdett tetszeni, hogy ez csak a találkozás meghiúsulása után tudatosult bennem. Azután döntöttem el, hogy nem álmodozok többet róla, mert ennek nincs értelme. Beszélni most is beszélünk, de neki fogalma sincs az érzéseimről. Nem hibáztatom, mert sosem áltatott, én magamnak okoztam csalódást azzal, hogy olyat képzeltem a kettőnk kapcsolatába, amire semmi jel nem mutat. Akármi is ez, erős vonzalom vagy esetleg szerelem, nem tudok rá nem gondolni folyton, hiába határoztam el, hogy csak barátként tekintek rá. Minden fiúban őt látom, őt keresem.

Ti mit tettetek, hogy könnyebben elfogadjátok, hogy nem lesztek együtt? És milyen hamar múlt el a reménytelen vonzalom/ szerelem? Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. szept. 17. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ameddig te tobbet taplalaz bele. Sajnos az en megoldasom neked nem lenne a legjobb a szorongasok miatt, ha meg fenn allnak :/ szerintem a legkonnyebb csak szepen csendben elandalogni, vagy valami erosebb lepest megtenni. Egyebkent nagyon hosszu es leserves evek alatt fog elmulni (szemelyes tapasztalat)

20/f

2017. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hónap volt nekem, az első hónap kegyetlen rossz volt mindig ő és ő járt a fejemben, 2. hónapban már csak gyakran gondoltam rá aztán az a továbbiakban teljesen elfelejtettem már akkor se szorul össze a szívem ha rá gondolok, elengedtem...
2017. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak úgy tudod őt "elfelejteni" ha megszakítod a kapcsolatot vele. Egyébként, nem rosszból, hisz nem is ismerem a kettőtök történetét, de arra nem gondoltál, hogy igenis tetszel neki, csak valami nem úgy van ahogy ő neten keresztül elmondta? Mert ha másért nem is, egy év beszélgetés után barátilag találkozhattatok volna. Ő meg csak kifogásokat keresett, amik eléggé kamu gyanúsak. Biztos megtudta volna oldani, hogy ne dolgozzon aznap, az utazás annyira elcsépelt szöveg, hogy inkább nem is mondok rá semmit. Viszont, továbbra is beszélget veled. Én a helyedben picit utána néznék a fiúnak, aztán megszakítanék vele lassan minden kapcsolatot. A lényeg, hogy ne támadd le, ha hazudott is valószínűleg megvolt rá az oka, nem kell jobban bántani, csak csendben tovább sétálni.


Kérdésedre válaszolva, sok mindentől függ. Nekem van olyan ismerősöm akit ha így évek múltán is látok megdobban a szívem és eszembe jut az a kérdés mi lett volna ha... gyötröm magam egy kicsit ezzel, aztán megyek tovább és igyekszem elfogadni, hogy ez nem sikerült. Ugyanokkor volt szintén egy netes ismerkedésem (ugyanígy nem akartak találkozni velem) ami sokáig tartott, de a végére annyira kiábrándultam a gyerekből és annyi hazugság lett összehorva, hogy kb 1 hónapig volt rossz, utána nem érdekelt. Több mint egy évig beszélgettünk, szenvedtem az alatt eleget.

18/L

2017. szept. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszintén? Soha. Mái napig kísért jobb, rosszabb napjaimban néha az emléke.


20 évesen voltam odáig és vissza egy lányért, az elején úgy tűnt minden oké lesz, de végén mégis visszautasított, hogy nem szerethet belém, míg az exét szereti.


Sajnos azóta sem talált rám még újra az az igazi szerelem, hiába próbáltam, hiába voltak kisebb-nagyobb kapcsolataim az évek alatt. 31 éves vagyok ma.

2017. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon ember és helyzetfüggő. Nyilván ha ragaszkodó tipus vagyakkor tovább tart, ha az elválásotok után is ugyanúgy tudod szeretni akkor is tovább tart majd.

Nekem speciel egy jó nagy sz@rba ültem bele ezen a tèren. Én már elkönyveltem magamban, hogy nekem vagy ő lesz a párom vagy senki. 18 évesen szerettem bele ebbe a lányba és azóta is még mindig ugyan úgy, ha nem jobban szeretem, mint akkoriban.

25/F

2018. jún. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!