Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon hiányzik, de már nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik, de már nem szeretem, most mi van? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit régen 2 éven keresztül nagyon szerettem, első szerelmem volt. Pár napja beszéltem róla újra a legjobb barátnőmnek, és visszajöttek az emlékek. Már túlléptem rajta, nem is tetszik, de ez most nagyon rossz érzés. Vissza akarok menni a múltba, és ráírni, akár most is. Nem tudom mit tegyek:(( Ráadásul elkövettem azt a hibát, hogy visszaolvastam a beszélgetéseket, amit nem lenne szabad. Rosszindulatú kommentek most kíméljenek, kérlek.

2017. márc. 24. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan ugyanez volt velem is. Hianyzott az exem es rairtam. (Nekem is az elso szerelem volt.) En megbantam, nagyon osszevesztunk utana. Ha valaminek vege, akkor az soha nem lesz mar ugyanolyan.:) utolag rajottem hogy azert volt ez a "fellangolas" mert azt hittem hogy nem fog mar senki ugy szeretni ahogy o szeretett. Nem maga az ember hianyzott, hanem az erzes amit ereztem mikor egyutt voltunk.
2017. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szereted!

írj neki vissza! még ma!


mit veszíthetsz?

hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2017. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!