Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mennétek egy ilyen lány után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennétek egy ilyen lány után?

Figyelt kérdés
Azt mondta nem akar többet mint barátság, de szerintem csak fél belevágni. Előző barátja csúnyán eldobta/szorakozott vele. Én még mindig szeretem, és csak ő kell. 17/F 16/L

2017. szept. 19. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz továbbra is nála, de csak óvatosan. Ha továbbra is ezen a véleményen marad akkor sajnos többet nem tudsz tenni érte.
2017. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálkozz. Nyilvánvaló baromság. "csak ő kell" - el fog múlni, később jót fogsz magadon röhögni. A legjobb korban vagy, és ezer másik lány van, akinek kellenél, de te mit csinálsz ehelyett? Na mit csinálsz, hülyegyerek? Az után futsz, akinek nem kellesz. Aztán szépen elrepülnek az évek ezzel a szerencsétlenkedéssel. Használd ki, hogy fiatal vagy, mert ha nem, meg fogod bánni!
2017. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a páromról olvasnám ezeket a sorokat. Ő is ugyan ezeket élte át és ugyan így volt. Én nem hagytam békén, próbált hárítani, lökni magától.. de végül beadta a derekát. Szerintem nálatok is ez a helyzet.. szeret csak nem meri bevállalni ezt a dolgot a múltja miatt. Próbáld meggyőzni, hogy jobb lesz sokkal vigyázol rá.. és NE CSAK ÍGÉRD NEKI! :)
2017. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!