Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány az iskolából....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az iskolából. Segítség?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy lány a sulimban, én 12.es vagyok 17 éves ő 11.es. Még soha nem beszéltünk egy szót sem de nekem nagyon szimpatikusnak és aranyosnak látszik. Az a gond hogy én elég ritkán beszélek lányokkal ráadásul fiús suliba járok és nagyon zavarba jövök ha egy lánnyal kell beszélnem. Nem tudom hogy tudnék vele egyáltalán meg ismerkedni hogy ne legyen kínos. Valami tipp?

2017. szept. 20. 18:06
 1/9 anonim válasza:
0%
Ha dagadt vagy foggyá le !
2017. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
B**** meg akkora egy bunkó k*** ög vagy dögölnél me ha
2017. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
legyél bátor légy tökös azt szeretik a csajok menny oda hozzá köszönj neki hogy szia mizus ? milyen napod volt stb ez kezdettnek nagyon jó de persze ne vidd túlzásba mert az már tolokodáság ez jó először nekem ez pl imonál mivel én is nő vagyok engem is fel akartak szdni olyan szöveggel h hogy hívnák hány éves vagy sbt szal érted bátran és tökösen
2017. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetertek a z előzővel
2017. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy odamész és megkérdezed, hogy "Szia, mizu?" vagy keresel egy alibi dumát. Pl.: "Szia, nem láttad xy tanárnőt?" vagy "Szia, becsöngettek már?"

De amúgy (szinte) mindegy, hogy mit mondasz, le fogja vágni a szituációt.

17/L

2017. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy nem vagyok dagadt, viszonylag helyes is vagyok csak az önbizalmam kevés.
2017. szept. 20. 19:26
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
jaja így van le fogja vágni de ne páraz ha elősnek nem megy akkor 2 és 3 is hátha
2017. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Irj rá facebookon és hátha közelebb kerültök egymáshoz és ugy könnyebb lesz neked :) Sok sikert
2017. szept. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hanyagoljuk már a "szia mizu?" kérdéseket!

Mit tudna rá válaszolni a lány? Semmit.

Utána meg csak kínos lenne neki is, neked is.

Nem fog nekiállni egy idegen fiúnak mesélni, hogy milyen volt a napja.

Van egy nagyon egyszerű trükk.

Sokan nem is gondolnak a legegyszerűbb megoldásra.

Odamész (Persze, ha van alkalmad rá) , Köszönsz, szemébe nézel és elhívod valahova meginni valamit.

Nem vagyok valami hú de helyes srác, de nálam mindig bevált.

2017. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!