Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Általános iskolából ballagó...

Általános iskolából ballagó lánynak mit lehetne ajándékba adni?

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnék, ami arra mutat rá, hogy kívánom, legyen sikeres az életben és soha ne adja fel. Maximum 4000 forintot tudnék rászánni.

2016. máj. 6. 20:14
 1/6 tw2 válasza:
69%
vibrátor
2016. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
43%
Óvszer tuti siker xD
2016. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 orwwrogvold válasza:
65%
Nem értem ezt miért itt kérdezed, mi nem ismerjük őt, honnan kéne nekünk tudni, hogy ő minek örülne? Inkább élőben kérdezősködj olyanoktól, akik ismerik a lányt.
2016. máj. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

vibrátor szerintem felesleges, egy mai ilyen korú gyereket már rég pakolgatnak sajnos.


Kérdező: mi nem ismerjük, nem tudjuk minek örülne. Én például nem szeretem ezeket a ballagási figurákat, amiket adni szoktak, felesleges pénzkidobásnak tartom. Talán könyvutalvány, ha szeret olvasni.

2016. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

2000 ft-os könyvutalvány, +mellé egy szép lap (képeslap szerűség, nem tudom a pontos nevét),amibe leírod,hogy sok sikert. Emellé jöhet akár valami kis bizsu (pl: nyaklánc,karkötő,fülbevaló).



Vagy:

4000 ft-os H&M vagy C&A ajándékutalvány/kártya,emellé egy csoki


Esetleg:

Ha nagyon ismered a stílusát ,akkor megpróbálhatsz összeállítani neki egy "kezdő középsulis túlélési dobozt"

Veszel,vagy befestesz/becsomagolsz szépen egy dobozt és teszel bele pl: tollat,filceket,ceruzákat,vonalzót,rajzlapot,noteszt,számológépet,pendrive-t, ha szeret körmöt festeni ,akkor egy szép Nude körömlakkot,körömreszelőt, esetleg mehet bele egy szempillaspirál.

(még mielőtt valaki beleszólna:a dobozba ezek csak tippek,nem kell beletenni az összeset,mert az már bőven felül van 4000-en)

2016. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!
2016. máj. 8. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!