Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha a lány a nevemen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a lány a nevemen becézget? Mire jó ez?

Figyelt kérdés

Van egy lány akitől megérdeztem hogy hívják és azt mondta pl: Horváth Eszti. És én mondtam neki hogy engem Pl: Kovács László. Erre ő: ,,Ja hogy Laci, Lacika" Ez most mit jelent? Miért csinálhata ezt?


Ezek csak kitalált nevek példaként.

Értelmes választ várnék. Kösz.



2017. szept. 21. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Egy ilyen kérdés alatt ne számíts túl sok értelmes válaszra, ugyanis ez az égvilágon semmit nem jelent, emiatt pedig mindjárt jönnek a trollok és elkezdenek gúnyolódni rajtad...
2017. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent, vagyis inkább azt hogy valaki képes mindenbe mindent belelátni. Az emberek becézik egymást, tökmindegy hogy mit éreznek a másik iránt, lehet egy haver, életem szerelme, vagy akár az általam legutáltabb személy is.
2017. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

On:

Szerintem azt jelenti, hogy szereti a rántotthusit rizsával vagy pedig a tőtöttkáposztát.

Sziv.

Off:

Semmit nem jelent az égadta világon, maximum a neved tetszhet neki.Amúgy ennyitől nehogy "instant love" érzésed legyen te fiú...

2017. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lililili16 ***** válasza:

Ne képzelj bele semmi komolyat lehet csak kisfiús az arcod és azért becézget nálunk is van egy fiú akit mindenki Botikának becéz mert egyszerűen csak aranyos a hangja, az arca minden :D szóval ne gondolj semmi komolyra ez nem jelent semmit

16/L

2017. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. szept. 21. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!