Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki, vagy most mi van?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, egy suliba járunk, csak ő egyel "felettem" van. Szünetekben szinte mindig összefutunk, szemezünk, keressük így egymást, a folyosón, teremben, szinte mindenhol. De egy valami nagyon aggaszt. Ez a fiú már több lánnyal is járhatott. Hogy is mondják ezt? Nőcsábász? Talán...Mindegy, ennek egy "lightos" verziója ez a srác. Viszont ugyanakkor visszahúzódónak érzem sokszor. Na szóval ha kiteszek ritkábban egy képet magamról, teszem azt, Facebookra, majdnem mindig likeolja. Ugye van ez a szemezős dolog is. Mindig próbál közelebb jönni hozzám, ha ezt észreveszem általában elmegyek onnan,vagy hasonlók. Mégpedig azért mert hiába esetem az a fiú, én úgy érzem, hogy ha össze is jönnénk, semmiképp se lenne örökéletű a dolog. A szüleim is felállítottak még nekem annó egyfajta "ideált", amit nem kell követnem, de bogarat ültettek a fülembe, és azóta elutasítom magamban a másmilyen fiúkat. Félreértés ne essék, nem a szüleim mintája szerint cselekszem, de érzem, hogy van benne valami...szóval visszatérve a fiúra nekem egyre jobban "bejön". Azt még nem mondom, hogy szerelmes is vagyok, belsőre nem igazán ismerem, talán sose fogom, ki tudja. A másik dolog a mi szintén aggaszt valahol, az az, hogy én utálom ha a fiúk megnéznek. És hát ez a fiú sokszor megnéz engem "úgy". Értitek. Sokszor már azt veszem észre, hogy szünet elején a folyosó egyik felén volt, a végére már a hátam mögött pár méterrel beszélget a haverjaival. Jó, most én értem, hogy ez természetes stb, de olykor nagyon kellemtlenül érzem magam, mondjuk ha sétálok előtte vagy hasonlók. Már a barátaim szólnak nekem. Kellemtlen. Ilyen fiú pedig nem kell nekem, aki csakis totál a külsőre megy. (Őszintén nem önteltségből írom) Szóval, úgy összességében mit gondoltok ezekről? Ha valamit szerintetek rosszul gondolok, légyszi "világosítsatok fel"!:D

2017. szept. 22. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre biztos bejössz neki.. Méreget ami lehet neked zavaró de a fiúk általában ilyenek. Megkéne ismernetek egymást.. Az szerint rá jössz hogy kell neked vagy nem.. Mert igy csak gondolmozol hogy mi vaaa? :D :D
2017. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Ha nőcsábász hírében áll, akkor nem lehetne a

te "eseted"

2017. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem is beszélgettek, akkor mégis hogyan akarod megismerni (jobban)?
2017. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem áll annak a hírében, csak kicsit annak a tipusnak tartom. Ezt leszamitva egyebkent az esetem, nehez ezt igy leirni...
2017. szept. 23. 05:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem feleslegesen problémázol ezen. Persze ,vannak az emberenek emberismerő képességei (tehát isneretlenül is sok mindent le lehet szűrni arról hogy milyen a másik) de amíg nem ismered igazán ,szemelyesen addig felesleges azzal győzködnöd magad hogy neked nem kell.

Ebben az esetben a szívedre hallgass. Ha az azt mondja hogy szívesen megismernéd hát hagyd hogy közeledjen vagy közeledj te.

Ha a szíved azt mondja hogy nrm akkor pedig ne foglalkozz vele.

De szerintem bejösdz neki. Lehet hogy csak külsőre ,lehet hogy többet is lá benned ,ezt csak ő tudja.

2017. szept. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon köszi!!:) Sokat segítettél!:)
2017. szept. 23. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!