Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy csináljam, hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Bejelölt egy lány, vagyis több is,és az egyikőjük rámírt. Én csak "visszaintegettem", utánna írt azt nem nyitottam meg. Azthiszem ő szerelmes belém. Kb 13-14 éves lehet, lány, én 16/F.

Szerintetek inkább ne is írjak neki vissza, vagy várjam meg ha szerelmet vall, és majd akkor elutasítom.

Persze az se biztos, hogy szerelmes, csak mást nem tudok elképzelni.


2017. szept. 23. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosodj meg,hogy tényleg szerelmes beléd. 16 évesen,ha nem is volt még kapcsolatod akkor is le tudod szűrni a szitut. Nem kell az elején nem foglalkozni vele,vagy elutasítani mert elkönyvelhet bunkónak téged.
2017. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj abból ha beszélgetsz vele.Persze azzal se bántod meg ha nem írsz vissza.Így le kell szűrnie hogy nem tetszik neked.Biztos naív és rosszul fog esni neki,de, ezek a legjobb megoldások.
2017. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!