Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A párommal 1 éve...

Bebe1718 kérdése:

Mit tegyek? A párommal 1 éve vagyunk együtt, szüleimnél élünk, szeretnénk elmenni külön albérletbe, de tudom hogy anyát ezzel megbántanám és nem állna velem szóba (ő mondta)! De már nem tudunk együtt élni! Hogyan csináljam hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Az új párja a gond:S
2011. febr. 12. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megbántanád anyucidat? Felnőtt vagy? Ez biztos? Úristen...

Anyukád félne nélküled, vagy mi a problémája? Nem tudja elfogadni, hogy az élet rendje az, hogy nem a szoknyáján ücsörögsz? Eredményesen nevelt pedig erre, érzelmi zsarolással.

GONDOKOZZ!

2011. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem jó, ahogy az eszed jár neked. Nem így kellene. Elhiszem, hogy anyuci pici lánya vagy, de legalább annyira legyél felnőtt, hogy tudd, mit kell csinálni.
2011. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen teljesen igazatok van!El kell fogadnia hogy már nem ő írányitja az életem,hanem én!
2011. febr. 12. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

És erre eddig magadtól h-h nem jöttél rá? Szerinted normális az, h ha együtt is éltek, tehát megismerte a párodat, mégsem akar elengedni? Persze,h fél, h mi lesz veled, h mi lesz, ha nem a párod az igazi, és 2 hónap múlva mész haza, de legalább megpróbálod. Akármi is lesz, nem lóghatsz 50 éves korodig anyuci nyakán. Ébredj már fel!

Mégis hány éves vagy?

2011. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hah, ha nayám nem állna velem szóba, csak mert elköltözök a párommal, hog yönálló életet kezdjek, akkor többé ÉN nem akarnék szóba állni vele, ez a véleményem. Nem bábot nevelt, aki nem mozdulhat mellőle, hanem egy önálló lényt. Ha nem tudja elvielni a gonoldatot, hát sorry, igy járt, majd megemészti szépen.

Fogadjunk, egyke vagy, "jaj, kirepül az egyszem pici lányom, semmit se ér nélküle az életem"...

2011. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!