Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan csinaljam, hogy ne...

Hogyan csinaljam, hogy ne bantsam meg öket?

Figyelt kérdés

16eves lany vagyok, es mar belefardtam az eletbe. Meg akarok halni, es tudom, hogy meg is fogom tenni. De nagyon felek attol, hogy akiknek fontos vagyok hianyozni fogok es fajdalmat okozok. Nem szeretnem, hogy miattam legyenek szomurak. Arra gondoltam, hogy mindekivel összevesszek, ezt nem tudom mennyire jo ötlet. Csak azt szeretnem, hogy tudjak, hogy en halottkenet boldogabb vagyok, es nem banom meg amiat tenni fogok.

Mert nekem nem kell az eletem.

Mar 2 orvosnal is voltam. Szoval mit csinaljak elötte, hogy senki ne legyen szomoru kesöbb?



2015. nov. 19. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Micsoda onzo kis liba vagy.


ez az, old meg magad, tegyel tonkre egy eletre mindenkit magad korul, mert te "belefaradtal az eletbe" LOL.


Ha beteg vagy akkor menj orvoshoz, szedjel gyogyszert. Ha meg nem vagy beteg akkor hagyd abba ezt a kamasz rinyalast.

2015. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tudok segíteni kirngatni téged e állapotból és abban is hogyan ne legyenek szomororúak. De ehez olyan információkat kell közölni velük.

Írj nyugodtan.

Hiába vagy boldogabb életek közt(, mint mindenki), nem boldogságért születünk le, tapasztalásét.

2015. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen tudom, hogy önzö vagyok
2015. nov. 19. 08:37
 4/10 anonim válasza:

Inkább átsiklok az irományod többi részén, majd mások megfejtik mi az, amibe 16 évesen bele lehet fáradni.

De. Teljesen mindegy mit csinálsz, kivel veszel össze, attól még "szomorúak" lesznek, rosszabb esetben miattad lesz egész életükben bűntudatuk, hogy összevesztek veled mielőtt kiszálltál (te pedig ugyebár nem leszel ott, hogy tisztázzátok). Ezt sajnos nem tudod megoldani anélkül, hogy másnak fájdalmat okozz, bármennyire szeretnéd.

2015. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat akkor az, hogy összevesszek velük nem jo ötlet :(
2015. nov. 19. 08:40
 6/10 anonim ***** válasza:

"igen tudom, hogy önzö vagyok"


A problemak elol nem elmenekulni kell, hanem megoldani oket. Az ongyilkossag a leheto legszemetebb dolog amit tehetsz. Nyilvan rinyalos kamaszkent ezt meg nem erted, meg tul okos sem lehetsz, ezert csak siman el kell fogadnod hogy az ongyilkossag nem megoldas.


Amugy meg az osszes ongyilkos meggondolja magat az utolso pillanatban, csak akkor mar gyakran keso.

2015. nov. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Es ha irnek egy levelet?
2015. nov. 19. 08:49
 8/10 anonim ***** válasza:

én is voltam ilyen mélypontom és feltettem magamnak ezt a kérdést...de jó választ nem találtam...

ha valaki szeret akkor sajnálni fogja a halálod, ezen nem tudsz változtatni...

inkább a problémáidat old meg és boldoggá tedd azokat akik szeretnek...

Én 7 évig voltam depressziós, nem egyszer gondoltam úgy, hogy könnyebb lenne ha vége lenne...

Mára megoldottam a problémáim nagy részét...csak akarni kell!


22F

2015. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mibe fáradtál így el 16 éves korodra?
2015. nov. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tudom mit érzel, de hidd el lehet ez másképp is. Két évvel ezelőtt én is ebbe a tudatban éltem, nem voltak barátaim, nem volt célom, se semmim. Éreztem meg akarok halni. Pszichológushoz fordultam és mára vannak barátaim, van 1 legjobb barátom és jól érzem magam a bőrömben.


Persze a te eseted biztos súlyosabb mint az enyém, de van rá lehetőség hogy boldog légy te is. Kérlek keress fel szakembereket, hogy segítsenek neked. Viszont egy fontos dolog van: akard hogy boldog legyél, ne vesd el ezt.


Gondolj a szüleidre, ismerőseidre, mit szólnának, mit gondolnának ezek után rólad? Azt szeretnéd hogy szánalommal gondoljanak rád, mert öngyilkos lettél? Nem lenne szebb ha jól éreznéd magad, mindenki szertettel gondolna rád és alig várná hogy újra találkozzatok.


Ne dobd el ami a legértékesebb! Élni jó, csak fel kell fedezni mindenben a jót, egyáltalán nem esélytelen, sőt azzal hogy kiírtad a kérdést már megtetted az első lépést, mivel tudat alatt nem akarsz meghalni, hanem élni szeretnél, de segítségre van szükséged :)

2015. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!