Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csináljam, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam, hogy ne bántsam meg, ne veszítsem el?

Figyelt kérdés
Többet gondol, mint én, mondta is, és depressziós, mert tudja, hogy én nem, ha tetszik is, ha oda is vagyok érte, köztünk nem lesz semmi.. A barátja szeretnék lenni, egy életében fontos személy, nemakarom megbántani, finoman hátrálok ha olyan téma jön fel (nem nyomulós amúgy), írtóra szeretek a közelében lenni, beszélgetni vele,akár interneten, akár élőben, de kezdem magam ostorozni az miatt, hogy érzem , amit gondol, tudom, és komoly, nem lép át határokat, nem szeg meg semmit, de fáj hogy neki fáj. Lány vagyok... Mit csináljak? Nem akarom nélküle elképzelni.
2011. okt. 28. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért elvi kérdés, hogy vele nem? Főleg, ha tetszik is. Bocs a kérdésért, de teljesen hülye vagy?
2011. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt elég nehéz elmondani, tetszik,de nem abban az értelemben..inkább ez az "annyira megzabálom, imádom,aranyos" stílusban, és egyszerűen nem tudom vele elképzelni, és nem is akarom, vonzódom hozzá,de azt sem ebben az értelemben.teljesen megértem a kérdésedet
2011. okt. 28. 22:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Ebből barátság nem lesz. Ha nem akarsz vele összejönni, beszéljétek meg, hogy nem találkoztok többet. Fájni fog neki egy idelyig, de közel sem olyan sokáig, mintha reménykedik még sokáig a semmiért. Az rosszabb.
2011. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy egy önző p*csa vagyok,de ha csak tehetem, nem fogom elküldeni magamtól. próbálom majd vele megbeszélni, próbálom baráti síkra terelni, ha nem megy, akkor el kell búcsúznunk, ezt megértem. annyira nehéz, állandóan a közelében akarok lenni,de mégsem úgy, nem erotikus vonzalommal, hanem..másfélével.
2011. okt. 28. 22:32
 5/10 anonim ***** válasza:
így csak meghosszabbítod a szenvedését. ez egy ilyen "gyerek a cukorkabolt előtt" effektusnak készül.
2011. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ahhh nem bírom elengedni.. pedig eddig minden vélemény szerint el kell
2011. okt. 28. 22:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Elárulod, hogy hány évesek vagytok?
2011. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
19L 24 F
2011. okt. 29. 18:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg küldd el a halálba, ne legyél önző. Neked nem fog fájni annyira, hogy nem beszélsz vele többet, mint neki az, hogy nem jut el nálad magasabb szintre. Ki kell ábrándítanod magadból.
2011. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne legyél önző!!!

Ha akarsz barátságod akkor vesd elé magad neki néha néha!

Másképp ez nem fog működni!!!

És kimondta hogy a barátok nem sexelnek? :)

2011. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!