Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Milyen lenne számotokra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lenne számotokra a tökéletes szerelmi vallomás?

Figyelt kérdés

Ha a lány csak simán elmondja, hogy bejössz neki? Vagy hosszú litániát írjon egy levélben? Esetleg élőben árdozzon rólad egy sort?

Jelenleg nem vagyok a helyzetben, így csak elméleti kérdés.


2017. szept. 23. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az is elég, ha tesz pár egyértelmű(!) célzást rá. Ha elkezd hosszasan áradozni rólam, az már túl giccses.
2017. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy az első is mondta a lehető legegyszerübben add tudtára nem kell nagy dologra, versekre gondolni ;)

15F

2017. szept. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Éreztesse velem,hogy engem szeret,majd súgja a fülembe. Ne a szavakkal vegyen le a lábamról,hanem a tetteivel. Így sokkal hihetőbb az hogy komolyan is gondolja amit mond,mintsem,hogy 2 órán keresztül mondja nekem hogy "így szeretlek..." de még meg se ölel.
2017. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mansour ***** válasza:
75%
Előzőnek igaza van. Mondjuk én úgy gondolom, hogy alapból a fiúnak kell szerelmi vallomást tennie, a lánynak annyi a "dolga", hogy erre megfelelően reagál. De ha mégis úgy alakul a helyzet, hogy a lány tesz vallomást, akkor mindkét végletet kerülni kell. Nem jó sem a "bejössz", sem a nyálas ömlengés. Kedvesen, aranyosan fogalmazd meg az érzéseidet, lehetőleg ne túl hosszan, de ha olyan a stílusod, hogy csak hosszan megy, az se nagy baj. Nekem legalábbis ez jönne be, meg az, ha a lány kicsit zavarban van, de azért ne annyira, hogy ne tudjon megszólalni.
2017. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Párom az nekem hosszú regényeket ír néha, hogy miért és mennyire szeret meg, hogy mit szeret bennem. Meg szokott hatni meg mindig mosolygok tőle és jó érzés. :) Aztán persze vissza is szokta kapni olykor.
2017. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!