Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor szeret vagy nem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeret vagy nem? Milyen jelei vannak ha szeret?

Figyelt kérdés
Nem vagyok biztos a nekem tetsző fiú érzéseiben. Pár hónapja egy barátnőm kikotyogta neki hogy tetszik nekem. Ő elsőre fel sem fogta hogy mi van és nem tudta mit reagáljon rá. Elején szépen elutasított hogy félne bele vágni egy kapcsolatba. Utánna ugyanúgy viselkedtem körülötte mint azelőtt. Elkezdett távolság tartó lenni, amit töbször meg is említettem neki. A válasza nagyjából az volt neki hogy nemtudja mit akar. Elkezdődött egy ilyen se veled, sem nélküled kapcsolat. Egyszer teljesen úgy viselkedett velem mint akit le sem szar, másszor meg mind aki akar is valamit(párszor csók is volt meg ilyenek). Ez ilyen 1 hetes ciklusokban változott. Mivel kollégiumban laktunk mind a ketten a nyári szünetre minden bonyululttabb lett. Első 2-3 héttben rendesen ment minden, de utánna egy apróság miatt nem írt nekem 1 hónapon át egészen szülinapomig. Onnantól fogva megint rendesen beszéltünk. Később kiderült hogy nem jön vissza a koleszba, szal úgy voltam vele, hogy biztos így akarja lezárni. Aztán egyik reggel megkeresett engem mikor a buszomat vártam. Egész múlhétig így ment, de megint elkezdett kerülni.Elmondtam neki hogyy még mindig szeretem mire neki erre tök happy reakciója lett, de válasznak azt kaptam tőle hogy rossz embert szeretek. Vázlatosan ez lenne a story. Mondok még részleteket ha szükséges. Én már nem értem hogy tényleg ennyire nemtudja hogy mit akar, vagy nemtom.

2017. szept. 23. 20:57
 1/2 CFB ***** válasza:
Azt mondta, hogy mást kéne szeretned, nem őt. Azaz nem akar veled lenni. Sajnálom
2017. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, csak ahogy ismerem egy hét múlva, megint mást mondana, ezért nem értem
2017. szept. 24. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!