Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok/Fiúk! Miért viselkedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok/Fiúk! Miért viselkedik velem így egy fiú? Vajon bejövök neki, vagy csak szerencsétlennek tart?

Figyelt kérdés

Többször is észrevettem hogy néz, de olyan teljesen zavarbaejtően, áthatóan. Sok lany ismerőse, barátja van, de velem teljesen máshogy bánik. Hozzám teljesen gyengédebben, lagyabban beszél. Az ismerőseivel sokszor durvabban viccelődik, de nekem soha nem mondott még egy durva szót sem, inkább olyan mintha vigyázna ra, hogy nekem ne szóljanak be/ ő maga ne szóljon be. Sokszor maga elé enged az ajtóban, és mivel ő magasabb, neki le kell néznie ram. Akkor is szinte úgy néz, hogy mar zavarban érzem magam.

Fiúk! Ti milyen helyzetben csinálnatok ezt egy lannyal??

Lanyok! Ti mit gondoltok erről az egészről női szemmel??



2017. szept. 25. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem tart szerencsétlennek. Bejössz neki. Azzal,hogy előre engedett az ajtóban udvarias volt és jó benyomást akart kelteni. Az,hogy néz már biztos. F,de felhasználó nevemből is kilehet találni,de azért rákérdeznek.☺
2017. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
60%
Az hogy előre enged nem feltétlen annak a jele, hogy bejössz neki, egyszerűen udvarias. Azonban a többi mind arra jel, hogy igenis bejössz neki. Próbálj meg flörtölni vele, de csak óvatosan, nehogy a végèn koppanás legyen, hogy esetleg csak barátságot tervez kialakítani veled. Sok szerencsét!:). L
2017. szept. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Így látatlanban, ahogy leírtad, vagy bejössz neki, vagy úgy tekint rád mint a hugára, akit véd...

Hagyd a dolgokat, had történjen minden úgy ahogy ő akarja, és majd alakul.

2017. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva tetszel neki, tehát ha te is megnyílsz felé (már ha neked is tetszik ő)akkor jóval bátrabb lesz és ha látja hogy te is nevetsz az ütősebb poénakan akkor neked is előszeretettel fogja elsütögetni, viszont ezzel legyél türelmes ha valami már sok akkor szólj neki mert pl nekem már volt abból bajom hogy máshova saccoltam a határt mint ahol volt és egy kicsit elszaladt velem a ló az ő tekintetében mert ugye magamat vettem alapul kiderült hiba volt.
2017. szept. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jah és ha nem esett volna le akkor 16/f
2017. szept. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!