Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lenne nála esélyem? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne nála esélyem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy kis segítségre lenne szükségem!

van egy fiú az osztályban aki nagyon tetszik

szerintem rendes de a barátnőim szerint nem.

nem merek vele beszélni se messengeren sem személyesen

mert félek,hogy a szemembe röhög.

nem tudom,hogy lehet-e érteni a gondolatomat, de ha nem akkor módosítok rajta

Előre is köszönöm!


2017. szept. 26. 18:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Az kimaradt,hogy ha ránézek akkor ő elfordítja a fejét vagy pont engem néz
2017. szept. 26. 18:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy gondolom, ha tetszik írj rá pl mi a házi v ilyesmi. Ha normálisan reagál rá akkor biztos nem kötsög:) Én spec sosem nevetnék ki egy lányt ilyen miatt vagy aláznám meg. Pedig én sem vagyok egy áldott jó srác. Vagy miből ír fogtok írni, le tudná e fotózni a füzetét. Az is lehet hogy tetszel neki és ő is pont úgy (vagy jobban ) fél mint te.
2017. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért nem gondolják a többiek, hogy rendes? Mennyi időt töltötök együtt?


Egyébként próbálj "kutakodni" utána, akár barátaitól, akár internetről! Ha megtudsz valamit, ami segít, akkor sokkal egyszerűbb lesz a helyzet.

2017. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

beszélj vele. Inkább személyesen. Tudom nehéz lesz,de ha nem cselekszel elöbb utóbb lesz valakije. Szoval ne várd,hogy kitalálja mit akarsz tőle


Csak azért jobb,hogy személyesen beszélsz vele mert válaszolnia kell. Mostanában sokan vissza se írnak.

2017. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Osztálytársal nem járunk!!
2017. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 26. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem figyel a srác, hogy hogyan viselkedsz, beszélsz-e más srácokkal (a srácnak kellemetlen lenne, ha lenne barátod, és úgy próbálna neked udvarolni), ilyesmi. Itt nincs jó meg rossz válasz vagy ilyesmi; nem kell másnak mutatnod magadnak, mint ami (persze nem kell bunkónak lenni, csak ha pl. szűkszavú vagy, akkor nem kell kényszerből fecsegni össze-vissza). Egy darabig figyel, aztán ha úgy látja jónak, akkor odamegy hozzád beszélgetni. Én csak tisztelni tudom azért, hogy nem a facebookon keresi meg, hogy ki vagy, hanem odaáll, és megkérdezi a neved, és csak utána jelöl be.


Egyébként ő is hibázhat; legközelebb majd sziasztokkal köszön a lépcsőfordulóban, és nem lesz félreértés. Ha megfogadsz egy tanácsot, akkor törekedj arra, hogy ha a közelben van, akkor egyedül ácsorogj a folyosón, vagy vmi ilyesmi, elvégre ha a barátnőiddel fecsegsz, vagy csak sorban állsz az osztálytársaiddal, akkor sokkal veszélyesebb neki Téged megközelíteni. Persze a bűbájos mosolyodat se felejtsd el ;)


Ha meg valami nem jön össze, akkor nem; ennyi. Majd lesz még sok dolog, ami nem jön össze, de ahhoz, hogy valamilyen sikert érjünk el, el kell fogadnunk azt, hogy veszíthetünk, hogy sebezhetőek vagyunk.

2017. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! :)
2017. szept. 27. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!