Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szoktatok megnézni lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok megnézni lányokat ugy hogy van barátnőtök?

Figyelt kérdés
Srácok, ha van barátnőtök akkor megnéztek más lányokat, és ismerkedtek lányokkal? Vagy tidszteletben tartjatok azt hogy van barátnőtök?(tini korban)

2017. szept. 26. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanúgy megnézem. Férfiból vagyok na xD 16/f
2017. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a megnézéssel nincs semmi baj, nem a látását vesztette el az illető mert párja van
2017. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy van barátnőd, nem leszel vak! Nézni szabad, de többet nem, fordított esetben is :)
2017. szept. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Azért van némi különbség a megnézés meg az ismerkedés között. És az sem mindegy, hogy mikor és hogyan néz meg más nőket. Ha a barátnője jelenlétében és feltűnő módon, az arra utal, hogy nem volt gyerekszobája és reménytelenül proli.
2017. szept. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Akár tinikor, akár nem, ha van egy párunk, azt mindenképp tiszteletben kell tartani. :) Ne feledd: karma.

De szokás mondani, hűséget fogadtál, nem vakságot.

Mindenesetre elsülhet rosszul is, mert a barátnő nem fogja elég jónak érezni magát. Elég sok ilyen sztorit hallottam.

2017. szept. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a pasim heccből néz meg más nőket, mert tudja, hogy fel tud ezzel idegesíteni. Ilyenkor mindig lecseszem, mert tényleg zavar.És mert én sem nézek meg más pasit.
2017. szept. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Én ugyan úgy megnézek más lányokat, és ismerkedek is ha van rá lehetőség. Az, hogy van barátnőm, nem zárja ki azt, hogy más lányokat is megismerjek.

De nyilván nem úgy ismerkedek, mint amikor nincs barátnőm, illetve marad az ismerkedés határain belül minden. Kettesben is elmegyek valahova szivesen egy másik lánnyal, de ott is szigorúan barátként, nem csalnám meg a barátnőm. De attól, hogy van valakim, még van életem is :D 17/f

2017. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mádár0218 ***** válasza:
Hűséget fogadok, nem vakságot :)
2017. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Titeket nem zavar, ha a barátnőtök megnéz más fiúkat, ráadásul még ismerkedik is vele? Kiváltképp érdekelne :)
2017. szept. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem, én csukott szemmel szoktam közlekedni.
2017. okt. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!