Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, fiúk! Ha van barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Ha van barátnőtök, akit nagyon szerettek, de közben lájkolgattok más lányokat, vagy épp modelleket, az nálatok mit jelent?

Figyelt kérdés
Olyan nőre vágytok, de beéritek rusnyábbal,mint a barátnőtök? Vagy nektek csak a barátnőtök a legszebb,de akkor miért nézegettek tökéletes testtel rendelkező modelleket?

2017. ápr. 19. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt most egy olyan embertől kérdezed, aki évente 2x ha felnéz a facebookra? :D


Amúgy meg nem likeolgatok. Az csak egy "nesze semmi bakker,

örül, hogy megnyomtam az egeret" dolog. Ha már valami meg-

fog, akkor írok egy kommentet. De ez általában nem női ké-

peknél jön elő, hanem mondjuk egy hasznos cikknél :)

2017. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

Nem unjátok még ezeket a kérdéseket, de komolyan? Miért minden a lájkokról szól?

Semmit nem jelent, ha egy pasi lájkolja egy nő képét... az a "tökéletes test" egyébként baromira nem az, mert vagy photoshop által az, vagy nagyon kemény fogyókúra/diéta miatt. És a legtöbb igencsak anorexiás.

Nem kéne állandóan a modell alakkal jönni, mert sok kislány elhiszi, hogy az a jó, az a szép, és ők is így akarnak kinézni, legtöbbször a legegészségtelenebb módon.

2017. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de akkor miért követtek modelleket instagramon,miközben barátnőtök van? erre nem kaptam választ. Pl: Denise Bueno
2017. ápr. 19. 09:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést inkább tini kategóriába kellett volna kiírni, felnőtt emberek ilyenből nem csinálnak komolyabb ügyet. De a sok tini biztos tudna rá neked választ adni :D


Egyébként szerintem semmi jelentősége nincs, hogy valaki követ/lájkol híres embereket. Ezeken normális emberek nem hisztériáznak. Követni bárkit lehet. Ez épp olyan, mint mikor a csajok bekövetik Neymart, vagy Ronaldót, és még sorolhatnám. Valószínűleg bejön nekik, de ha egyszer valakinek barátja/barátnője van, akkor őt szereti. Amúgy is, modellel lehetetlen egy átlagos srácnak összejönni. Szóval tényleg nincs jelentősége. Álmodozni meg lehet..:D

2017. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól hogy követek valakit, vagy lájkolom valamely lány ismerősöm képét, nem akarok tőle semmit, mert van bartnőm és őt szeretem, bízunk egymásban. Ez nem megcsalás, ha jól gondolom.

24F

2017. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szergej55 ***** válasza:
De unom már ezeket a kérdéseket.
2017. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy eretlen kis gyoker idiotak. Jellemzoen az ilyen kis suttyok csinaljak, felnott, normalis ferfitol en nem lattam meg ezt a viselkedest.
2017. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Na srácok ne lájkolgassatok csajokat!Lehetőleg ne is beszélgessetek nő nemű egyedekkel,a köszönés is csak a "párotok" engedélyével a szerinte nála csúnyácskább nők felé szabad de szigorúan mogorván.Mosolyogva tilos!Ez alap.
2017. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Cipot venni nem mezitlab mesz nem?
2017. ápr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem lájkolgatok semmit. :D

Ha meg csajom van, akkor el vagyok vele foglalva, nem nézegetek mást.

2017. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!