Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi visz rá arra hogy úgy is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá arra hogy úgy is szeretem, hogy a kinézete nem épp kedvemre való, de mégse tudnék nélküle élni :?

Figyelt kérdés

És megtudná tenni hogy, hogy tetsszen nekem, de neki nem jó, konkrétumont nem írok mert lebukok :'D


Lehet így is ><

De miért:c, hiába mondom neki hogy így nem tetszik :/


2017. szept. 27. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem egyből a külsőre mész rá (ami igen pozitív dolog mapság... úgy az elmúlt 10 évben kb...), hanem először megtapasztalod, hogy belsőre, gondolkodásmódra, stílusra milyen és utána mész csak rá az apróbb dolgokra.
2017. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiúm engem csak azután kezdett vonzani külsőre, miután megismertem a belső tulajdonságait is. Addig totál rondának tartottam őszintén szólva :D. Most sem érzem, hogy uristendejolnezki, de az összkép róla egy fantasztikus embert ad ki es en ezt szeretem benne :)
2017. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja csak nála ez az összképet is kicsit hát..
2017. szept. 28. 05:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Az összkép hát? Kicsit részletesebben
2017. szept. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!