Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után újrakezdtétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után újrakezdtétek?

Figyelt kérdés
Volt olyan veletek hogy szakítottatok de ujrakezdtétek ,és minden jobb volt mint azelőtt és minden jó volt ? És hogy nagyon sokáig tartott azután .... ?

2017. szept. 27. 20:05
 1/3 anonim válasza:
100%
Nekem volt egy barátom akivel többször is megprobaltuk ilyen se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk még mindig én sokszor éreztem azt főleg az utolsónál hogy ez most annyival jobb de nekünk valahogy mindig vége lett!
2017. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En 2 év után kezdtem ujra az exemmel, es meg mindig együtt vagyunk, szerintem O az igazi, es vele akarok lenni örökre 😍


Bár szerintem mi kivételek vagyunk, a barátaimnál nem sült el jól a dolog. Egyiket kihasználta az exe, másikat becsapta... Undorító rohadekok voltak.


Mi amolyan visszatérő szerelem voltunk egymásnak. Mint Ross es Rachel a Jóbarátokban. Teljesen. 😍 Úgymond "egymásnak lettünk teremtve".


21/L

2017. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Felmelegítve csak a töltött káposzta jó.
2017. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!