Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ma szakított velem a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakított velem a barátnőm és készen vagyok valami tanács amivel elfelejthetem kicsit?

Figyelt kérdés
Nem bírtam azt se ki hogy nem ölelhetem meg 2 napig mit csináljak?

2017. szept. 21. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj lányokkal!
2017. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igyál egy nyugtató gyógyteát és feküdj le aludni. Mást úgysem tehetsz, mint túllépsz rajta, ahhoz meg idő kell.
2017. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Sok ido lesz, egy orokkenvalosagge fog tunni. Elsonek nincs igaza, ilyen allapotban nem tud lanyokkal ismerkedni az ember. Probalj meg emberekkel beszelni errol, segitsenek hogy feldolgozdd.
2017. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Legyél mérnök! Akkor a piálhatsz és ráfoghatod arra, hogy mérnök vagy.
2017. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Stark2000 ***** válasza:
100%
Második és harmadik válaszoló nagyon jó tanácsot adott. Fogadd meg, és légy türelmes magaddal, ehhez valóban idő kell.
2017. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De cuki vagy ❤

Hogyan tudott veled szakítani ha látszik hogy ennyire szeretted

2017. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szerettem volt barátnőmet, de ha menni akart, muszáj volt elengednem. Elcsesztem így nem is hibáztattam őt, bár abban bíztam szeret annyira, hogy semmiség lesz, hát nem úgy lett :)


1 hétig megállás nélkül sírtam szinte, nem szégyelltem barátaim előtt sem elsírni magam 20 évesen.


Ez pár hónapja történt, még ma is rágondolok mosolygok és tudom, hogy titkon szerelmes vagyok belé még mindig, de inkább csak az emlékébe.


Legyél türelmes adj magadnak elég időt, nekem körülbelül fél év kellett, ha majd úgy érzed, hogy végre továbbléptél keress valakit, aki tetszik és ismerkedj meg vele.


Én is majdnem belepusztultam, hogy elhagyott, nagyon sok érzés és emlék kötött hozzá, és köt mai napig is hozzá, fog is ezután is, de az a hajó már elment, jött másik, akibe újra szerelmes lehettem, habár sosem fogok úgy érezni, mint elsőre :)


Fel a fejjel haver, tovább kell lépned, muszáj, én nekem is el kellett fogadnom, örökre a szívedbe vési magát, az akit igazán szeretsz én ezt tudom, de hidd el, majd jön valaki, aki legalább azt az érzést feledteti iránta és hoz másfajtát. Akkor tudod majd ha készen állsz, ha az emlékeid és ha látod lányt az alapján nem szeretnéd vele újra kezdeni, hanem másra vágysz :) Vegyes töltetű lesz, keserédes.

2017. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!