Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy visszakapjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy visszakapjam?

Figyelt kérdés

A story röviden: Nyolc és fél hónapot voltunk együtt, minden tökéletes volt az apró vitákkal egybeértve. Egy nap el kellett utaznom szüleimmel, és mikor búcsúzkodtunk alig akart tőlem elszakadni.

Távollétem alatt, találkozott az egyik lány haverjával, a lánynál. Sokan voltak, és szerencsétlen exemet kisminkelték. Kaptam erről képet, de csak betudtam annak, hogy a barátaival jól érezte magát.

Aztán aznap este kapom az üzenetet, hogy neki ez nem megy tovább, és hogy szakítani akar.

Azóta lassan egy hónap telt el, és iszonyatosan fáj. Nem tudom mit csináljak, mert ez a fiú már együtt van a föntebb említett lánnyal.

Szerintem a kapcsolatunk tökéletes volt, nem tudom mi változott nála.

Mit csináljak hogy visszakapjam? Normális ötleteket várok. Előre is köszi. 14/L



#szerelem #szakítás #visszaszerziés
2017. szept. 26. 20:02
 1/5 anonim válasza:
Szerintem hagyd! Ha nem kellesz neki, akkor nem. Találsz nála jobbat hidd el!
2017. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Ha ilyen gyorsan túllépet rajtad,mert egy kicsit távol voltál, akkor az nem egy hűséges pasi. Csak ugyanez le fog játszódni,ha újra összejöttök.
2017. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De ha később vissza szeretne jönni hozzám?

Mert már volt egy két gyanús jel a szakításunk után ami arra utal hogy akar engem...

2017. szept. 26. 20:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs olyan, hogy 2 nap alatt kiszeretünk az emberből...
2017. szept. 26. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Két embert tudok, aki Téged a legjobban ismer, és elég tapasztalata van arról, hogy ilyen komoly témákban beszélgessetek vele: édesapád és édesanyád. Lehet, hogy csak annyit mondanak, hogy "Majd lesz más; menj tanulni, szia", de beszélgess velük erről; anyukád biztos jobban meg fog érteni; kérdezd meg, hogy vele volt-e ilyen, hogy neki hogyan udvarolt apukád (akkor is, ha már elmondta). Erről szívesen mesélnek, figyeld meg. Mesélés közben meg eszükbe jutnak jó tanácsok is. Arról beszélj velük, ami aktuálisan a problémád (hogy egy hónapja nem tudtad kiverni a fejedből; hogy úgy érzed, újra te kellesz neki), és ne arról, hogy egy hónapja szakítottatok.

Egyébként ha egyik napról a másikra otthagyott téged, vagy épp reményeid szerint a másik lányt érted, akkor ne lepődj meg, ha újra odébbáll.

2017. szept. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!