Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú-lány barátságnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú-lány barátságnál ebben az esetben mindig ez történik?

Figyelt kérdés
Csomó közös téma,meg eléggé bejönnek egymásnak. Így elég nagy az esély hogy összejönnek valamikor?

2017. szept. 27. 23:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
És te mit érzel felé?
2017. szept. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát, szeretem... de addig nem mondom el amíg van valakije
2017. szept. 29. 06:15
 13/16 anonim ***** válasza:
Publikus hogy van valakije? Mióta? Lehet nem szereti..
2017. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Istenem! Ugyanilyen helyzetben vagyok! Azt ledzámìtva, hogy a srácnak nincs senkije. Nagyon sok a közös témánk, rengeteget tudunk beszélgetni. Nekem nagyon bejön és szerintem valamennyire én is neki... Csak egyszerűen egy kissé félénk és szerintem nem akar lépni... Hát remélem összejön nektek!
2017. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Oh köszi, viszont :P


Van valakije akit szeret meg minden. De látszik hogy én is bejövök neki...

2017. szept. 29. 21:55
 16/16 anonim ***** válasza:

Sok az esély ilyenkor hogy megtetszenek egymásnak sajnos. De ez sokmindentől függ , nekem a legjobb barátom egy 22 éves fiú semmit nem érzek iránta barátságon kívűl és mivel sok a korkülönbség ezért nehéz is lenne bármi köztünk. Ha felmerül valami hasonló csak nevetünk egyet :D

És teljesen megbízok benne hogy nem is akar semmit :)

14L

2017. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!