Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályombam, aki nagyon bejön nekem. Idén jött hozzánk. Barátnőmmel bírjuk, szokott velünk sokat nevetni és viccelni. Nem tudom csak barátnak néz e vagy sem. Mik a jelei annak, ha irántam többet érez, mint a barátnőm iránt? (Nem csak haverságot). Nem a testbeszédre gondolok meg olyan jelekre, amiket minden oldalon leírnak vagy minden videóban elmondanak.


15L



2017. szept. 28. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok és nálam pont ez a helyzet.Az egyik csajhoz vonzódok,a másikhoz nem.Eddig csak annyit tudtam csinálni,hogy hazakísértem.Amúgy én ezt 3 hétig terveztem.Szóval,ha ő nemlép,akkor lépj te valahogy.Próbáld elkisértetni magad.Ha beleegyezik,hogy elkísér akkor biztos hogy bukik rád.


Bocs hogy novella lett.

2017. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy 13/F vagyok.
2017. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Te miben vagy más a szeretett lányhoz mint a többi lány haverhoz?
2017. szept. 28. 20:17
 4/4 A kérdező kommentje:

Leszámítva hogy hazakíséred.

Az apró jelekre gondolok

2017. szept. 28. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!