Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » LÁNYOK! Ez most mi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ez most mi?

Figyelt kérdés

Én tényleg össze vagyok zavarodva, jelenleg csak bőgnék egész délután..(tudom nem "fiúhoz illő, nevetséges, de ez a helyzet) van egy lány, mindketten 15 évesek vagyunk. Nyár közepén találkoztunk először közös ismerősök körében. Akkor már jóban voltunk, mivel már egy hónapja ismertük egymást snapchetről..először nem dumálunk, majd sziamizus beszélgetédeink voltak csak. Utána komolyságot a dolog. Sok mindent megosztottunk egymással, komoly beszélgetésünk voltak, szívecskéket küldözgetett, stb..majd találkoztunk még barátokkal együtt 3szor nyáron, hozzám is bújt, mondta milyen jó illatom van, stb..én ekkor kicsit visszautasító voltam sajnos. Majd megtudtam nyár végén hogy szerelmes belém, a haverjaim, tesóm mondta. Utána én is beleszerettem...elhívott három hete engem, (direkt kettesben, így kérdezte meg eleve) találkoztunk, dumálunk, kutyájával játszottunk, ettünk, ittunk... Majd úgy gondoltam elhívom én is. Na akkor beteg lett előző hétvégén, ezt a barátnője is megírta..akkor találkozzunk vasárnap. Benne is volt, most meg már azt írta, jegeljük az egészet, már nem érzi jól annyira magát velem, szeret meg minden, de már nem olyan, mit volt, szval jegeljük, hátha jobb lesz, csak idő kell talán. (Szószerint ezt írta) ez most mi? Túl rámenős voltam (utóbbi napokban én is elnevezték pl. Snapen pl.: Dórimnak❤️, de neki már eleve férjemnek voltam beírva... Barátnője direkt beszélt velem, hogy ne csapják be meg ilyenek, hívjam el, mert amikor rólam beszélünk vörös lesz, nyaraláson is rólam áradozott... Most mi történt? Lányok, fiúk? Kérlek segítsetek!

Köszönöm! :))



2017. szept. 29. 15:21
 1/9 A kérdező kommentje:
A sok hibáért bocsi, telóról vagyok automatikusan kijavít néhány szót, a lényeg érthető. Jahh és még annyi, hogy ezt mind ma közöltez amikor kérdeztem, hogy akkor mi is van a hétvégével, ő meg folytatta, hogy "pont erről akartam én is beszélni...."
2017. szept. 29. 15:25
 2/9 anonim ***** válasza:
semmi. talált mást vagy kiábrándult belőle. Innen már nem sok esélye van a dolognak.
2017. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amit a barátnőjével beszéltél azt úgy screenshotolta le ahogy van. Lehet átcseszett, ez nekem elég fura. Vagy simán kiábrándult. Előfordulhat hogy nincs kedve vagy ilyenek de ettől már ne várj sokat.
2017. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Senki nem cseszett át nyugodjatok meg, nem olyanok... A barátnője igazat mondott, pár barátomnak is elmondta, hogy szerelmes belém. (Legalábbis egy hónapja az volt) szóval nem értem mi történhetett. Most beszéltem a barátnővével, annyit mondott, hogy a gimi sok mindenkit megváltoztat...én meg erre, hogy jaja. .már nem tudom mit gondoljak?😔
2017. szept. 29. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Egyél csokit az felvidít mert boldogság hormont termel.beszélj a csajjal élőben
2017. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hétvégén találkoztam volna vele, de mostmár oda se akar jönni... 1 óra buszozásra lakik innen, amit még meg is tennék, de mi van ha nincs otthon vagy egyszerűen tényleg nem érez már semmit

?

De köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek!

2017. szept. 29. 23:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de ez tiszta óvoda

Nem értem, hogy egyes emberek miért, gondolják azt, hogy Snapchaten meg lehet ismerni a másikat. Küld magáról egy képet, ír meg szíveket küld, ez csak pár dolog. Meg mik ezek a “férjem” “feleségem” “hercegem” “hercegnőm” dumák és becenevek (sok ilyet látok sajnos és eszembe jutott)? Mi értelme van egyáltalán ezeknek, ezt magyarázza el nekem végre valaki. Annyi ilyen baromságot látok, hogy hihetetlen. A férj és a feleség erős túlzás pár nap ismeretség után akárcsak a többi ilyen gyerekes baromság.

Na de, kérdező, ez a lány valószínűleg még éretlen lehet ha ilyeneket csinál. Nem feltétlenül biztos, hogy túl rámenős voltál, lehet, hogy szimplán nem vett komolyan.

2017. szept. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad lenne utolsó, de még sincs. Egy. Nem snapchaten ismerkedtünk meg, ott csak dumálunk sokat, mivel nem egy városban lakunk elég nehéz lenne kivitelezni, hogy mindennap kiruccanok oda vagy ő hozzám. (12 km kb., ami 1 óra, a bonyolult úthálózat és a kiváló tömegközlekedésnek hála) erős gimibe járunk, szval még kevesebbet tudunk egymás közelében lenni, nincs annyi időnk, mint nyáron. A férjemes dolgot meg nyilván nem komolyan gondolta istenem. Tisztában vagyunk, legalábbis én biztos, hogy ha összejövünk 99%, hogy szétmegyünk előbb utóbb, nem sok a valószínűsége, hogy együtt fogunk megöregedni, persze ettől függetlenül maradhatunk még barátok... Szóval ezek ellenére érettnek és intelligensek tartom magunkat, főleg a korosztályunkhoz mérve.
2017. szept. 30. 00:11
 9/9 anonim válasza:
Hát haver ezt beszoptad🦄
2019. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!