Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akiről tanácsot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akiről tanácsot szeretnék kérni hogy be e jövök neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval Anna vagyok 14 éves és van egy fiú Geri aki nagyon bejön nekem már 6.óta. Barna szeme és haja elég magas meg kreol bőre van kockásodó hasa fehér fogak minden. Én egy szőke kék szemű lány vagyok elég fejlett bolondos lány pont mint Geri aki nagyom bolondos fiú. Szóval... Annyira belebuzultam a sráccba hogy el is mondtam neki de ő em sokat reagált tehát szóltam a legjobb haverjának hogy segítsen egy kicsit. Segített meg minden de a Geri nem lép. Tegnap például: Mentünk vissza a suliba kajálásról (3 utcával arréb van az ebédlő) és már jó pár hete mindig mellettem sétál tartja velem a lépést ha a barátnőm lelassít hogy megfigyeljük kihez igazodik akkor velem szokott tovább sétálni. sokat beszélgetünk és a múltkor szóba jött a mély hang én mondtam hogy szeretem a mélyhangú pasikat erre elkezdett beszélni (nagyon mély a hangja) olyanokat, hogy: igeeen szereted?

Sokszor közel jön hozzám és amikor a múltkor csak ő volt fiú az osztályba mert a többi beteg volt angolon a nyelvi terembe mellém ült stb. Szokott viszont 2 értelmű jeleket is adni amik eléggé elbizonytalanítanak pl: kirándultunk múlt héten a sulival és a vállára hajtottam a fejem. 2 percig engedte aztán elküldött.

Szerintetek van köztünk egy kis szikra? Lehet esélyem nála? Kérlek segítsetek.



2017. szept. 30. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod a választ, hogy nincs, hiába szeretnéd. Sajnálom.
2017. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
ő már 19 éves és mindig más csajjal van, biztos kell ez neked, vagy lehet nem arra a Gerire gondolsz :?
2017. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Hoppa hoppa 2. valaszolo!:D

Csak nem olvastad a Bexi sorozatot?^^

2017. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Figyelem! A Geri név Gergőt jelképezi! Szintén 14 éves!
2017. szept. 30. 15:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jössz be neki:/
2017. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Végül ma délután elhívtam talizni mondván nem e jön el velem meg a barátnőimmel pizzázni azt mondta szívesen eljön. A barátnőim persze nem jöttek. A pizzázóban elé álltam elmondtam neki komolyan átbeszéltük kicsit vitatkoztunk de végül kiderült hogy már 3. óta tetzem neki csak elég nehezen tudja ki muatni az érzelmeit mióta elváltak a szülei. Megcsókolt és most járunk és nagyon boldog vagyok. Azonnal elmondtuk a szüleinknek hiszen már az én szúleim látni akarták a híres Gerit akibe belezúgtam és holnap náluk alszom. Nagyon várom már. (3. baráto fogyasztom) 😂😂😂
2017. szept. 30. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ma 12:33kor egy kétségbeesett kérdést írtál ki, hogy az általad kedvelt fiúnak bajössz e. Err e negatív válaszok érkeztek, és ha előbb olvasom el a kérdésedet én is nemmel válaszotam volna, magyarázca azzal hogy a fiú csak szórakozok, mint aht a 14 (és hát az a feletti) fiúk többsége szokott. 15:15kor kiírtad hogy a Geri név megegyezik a Gergővel. 20:44kor pedig közölted hogy a probléma elhárult, minden happy mert összejöttél 14 éve tartó életed kicsi szerelmével. Ennek, már ha igaz, rendkívül örülök. De ugyan azt ne próbáld már bemagyarázni hogy (már ha minden igaz abból amit leírtál) ma késő délután összejöttetek, holnap meg már nálluk alszol, úgy hogy legfeljebb 9.es de inkább 8.as lehetsz, főleg ha 3.óta egy osztályba jártok, és holnap bizony vasárnap másnap pedig suli. No hát ez a történet valahol erősen sántít....

2017. szept. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Adom a #7 válaszolót! Inkább tanulj hogy legyen is belőled valami kedves kérdező!
2017. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3. én ismerősömről beszélek xd
2017. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!