Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok tanácsot adni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tetszik nagyon egy lány már találkoztunk is tegnap minden tök sinen ment, nagyon jo volt vele lenni, este kerdeztem is tole, hogy jol erezte-e magat. Azt mondta, hogy igen, amit akkor en is azt vettem le, hogy igen. Ma rairtam, hogy miujsag milyen volt a napja, egy ket szoval valaszolt. Kerdeztem mi a baja, erre mondta,hogy ugy erzi, hogy teljesen masok vagyunk. Lehet van benne valmi de ez engem nem zavar de ezek szerint ot igenis zavarja. Nagyon szeretnem ezt a lanyt, annyira normalis, megerto, es gyonzoruszep.

Nem tudnatok tanacsot adni, hogy mivel lehetne esetleg meghoditani, (mar azon gondolkodtam, hogy viszek neki este tobb szalas rozsat es reggel mikor felkel meglatja melleirva, hogy gondold at). Segitsegek elore is koszonom :)


2017. aug. 2. 03:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a rózsás megoldás rossz ötlet, mivel tolakodásnak is veheti, és így csak még jobban elhidegíted magadtól. Jobb lenne, ha teljesen őszintén leírnád róla, illetve a kapcsolatotokról a véleményedet, majd a végén összegeznéd, hogy fontos számodra a dolog, tehát jól gondolja át. Persze, azt azért vedd figyelembe, hogy nem szabad túlzásba se esni, magyarul ne dicsérd a végtelenségig. Mindent normálisan, korrekten, így te mindent megtettél. Sok szerencsét, bármit is teszel! Ja, és még valami... Ha a lány végül úgy dönt, hogy nem akar tőled semmit, akkor ne erőszakoskodj. Menjen, ha menni akar.
2017. aug. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem sem jó ötlet a rózsás dolog egyelőre. Nyomulásnak venné. Én azt tanácsolnám hogy még találkozzatok, ismerjétek meg egymást jobban. Viszont! a nyomulás/tolongás sohasem megoldás úgyhogy csak finoman. Én azt mondom ha meglesz az első csókotok valahogy találkozásnál akkor a lány jobban fog vonzódni mivel kellemes érzelmeket kapcsol majd hozzád. Mondom ezt tapasztalatból 17/l ;)
2017. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!