Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Többet étzek nála barátságnál....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet étzek nála barátságnál. Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársamról van szó, akivel már régebb óta jóban vagyok. Azt hiszem mára már beleszerettem. Többször bókoltunk egymásnak, kedves jelzők, dícsérések. Nemrég egy ,,vitában'' is kiállt mellettem, amikor sokan nem hittek a szavamnak. Ekkor megírta nekem,hogy bír és hogy legjobb fej vagyok számára. Nem írtam meg,hogy én is bírom(nagyon is)mert azt hittem,hogy nem gondolja komolyan. Utólag visszagondolva, ez egy nagyon hülye döntés volt.

Szinte mindig Ő jár a frjemben. Nem tudom,hogy mit mondjak, hogy mondjam el? Csak úgy egyszerűen vessem oda: Szeretlek?

Ti mit csinálnátok helyemben?

16/l (még nem volt kapcsolatom)

eleinte kicsit félénkebb típus vagyok, de ha olyan a társaság könnyen feloldódok.



2017. júl. 7. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Én el is mondanám, meg nem is. Elmondanám azért, mert akkor kapnék egy választ, ami lehet akár jó, vagy éppen rossz, és nem kellene tovább ostromolnom magam az iránta érzett érzéseim miatt. És nem mondanám el azért, mert nem vagyok biztos, hogy ő mit érez, és hogy hülyének nézne-e, netalán a későbbiekben kihasználná az érzéseimet.

Ha nagyon jóban vagytok, akkor szerintem inkább mondd el neki burkoltan, hogy többet látsz benne egy egyszerű barátnál, azonban ne támadd le egyből azzal, hogy szereted. Tegyél neki jelzéseket a következő beszélgetésnél, hogy mondjuk jól néz ki, vagy nagyon bírod őt. Azt is nyugodtan megemlítheted, hogy nagyon jól esett neked, mikor ő megvédett a többiekkel szemben, és hálás vagy érte. Ha ő is úgy érez, mint te, előbb-utóbb lépni fog, ha nem, akkor megmaradtok barátoknak. :)

2017. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy ilyen hamar válaszoltál. Meg fogadom a tanácsaidat és valahogy beburkolom a mondandómat ((:
2017. júl. 7. 16:36
 3/3 Crazykiddo válasza:
Makd írd meg hogy ment:)) addig is drukkolok neked csajszi
2021. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!