Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most melyik nemhez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most melyik nemhez vonzódom? (15/L) Kicsit hosszú történetet írok le, de ha van időd, kérlek olvasd el és írd le a gondolatod!

Figyelt kérdés

Most 10. osztályba járok.


Úgy kezdődött, hogy 2. osztályig nem voltak barátaim, se a suliban, se az az oviban. 2. osztályban egy fiú mellé ültettek. A fiú elkezdett velem barátkozni. Bevont a fiús játékaiba. Lövöldözőset játszottunk az udvaron, a teremben barikádot építettünk a könyvekből és a tolltartókból, gépfegyvereket rajzoltunk. Nos, és ez a fiú a legjobb barátom lett, és én amúgy fülig szerelmes voltam belé. XD


Bár... Mindig is kicsit lányosan nézett ki... Aprócska, törékeny alkata volt, hosszú szőke haja, nagy kék szemei voltak. De nekem ez bejött. ^^"


A fiút elkezdték a lányos kinézete miatt csúfolni, buz*yzni, bántották. Ezért 5. osztály végén elment az iskolából.

A kapcsolatunk nem maradt meg, mert nem volt telefonunk, se facebookunk, vagy akármink.


6.-ban egy ideig újra egyedül lettem.

De csak pár hónapig, mert egy lány összeveszett az ő legjobb barátnőjével. És látta, hogy én meg egyedül vagyok, ezért elkezdett velem barátkozni.


Ez a lány nem volt az a kifejezetten lányos típus. Unisex ruhái voltak mindig. És ő imádta a sportot. Kosárlabdázott.

De legjobb barátnők lettünk. :)


7. osztályban elkezdett kettőnkhöz csapódni az osztályból két másik lány.


Ez a két lány még annyira se volt lányos, mint a barátnőm, vagy én. :D

Imádták az ilyen fiúsabb játékokat. Five Nights at Freddy's és GTA fanok voltak. Meg imádták a Narutót.

Ezek közül én csak a Narutót szerettem. Mert én is nagyon szeretem az animéket.


És hát így 4-en lettünk így barátnők.

De ez tartott 8.-ig, mert ott nagyon összevesztünk és úgyis mindenki ment más középiskolába, ezért nem is terveztük tovább tartani a kapcsolatot, annyira összevesztünk.


De az egyik barátnőmet valahogy ugyan oda vették fel, ahova engem. És így úgy gondoltuk, hogy, hát akkor mi ketten béküljünk ki.


9.-ben újra legjobb barátnők lettünk.

Na és itt kezdtem el vonzalmat érezni iránta... Olyan szépnek találtam... És kedvesnek... És úgy meg akartam puszilni, meg ölelgetni...

Olyan dolgokat kezdtem el érezni, ami eddig eszembe se jutott volna. Mert soha nem voltam az az érzelgős típus.

Furának találtam ezt így én is, néztem, hogy úristen, mi van velem.


Na de ez a barátnőm szerzett 2 új barátnőt, akik újként érkeztek a kosárcsapatába.

A barátnőm be akarta nekem mutatni ezt a két új barátnőjét, csak ők Pesten járnak iskolába, mi meg Budán. Így előszőr csinált egy messenger csoportot, amiben nagyon hamar megtaláltuk a közös hangot. Így kialakukt ismét egy új négyes csapat. :D Már nagyon vártam, hogy élőben is láthassam őket, mert nagyon szimpatikusak voltak. *-* Így megszerveztünk egy találkozót az Aréna plázában.


És amikor megláttam őket élőben... Ahhwww! *---* Olyan cukik voltak!! Halálra ölelgettük egymást. *-*

Megbeszéltük, hogy minden hétvégén megpróbálunk így négyen is talalkozni.


Aztán én is beiratkoztam kosárra és így már mégtöbbet láthattuk egymást. *-*


Na itt, megint fura volt számomra... Hogy miért akarom én őket ennyira nagyon látni és, hogy miért gondolok annyit rájuk? Hogy bár itt aludnának melettem és szorosan ölelkeznénk meg ilyesmik?

Hiszen eddig az általános iskolás barátnőjimnél nem gondolkodtam ilyesmiken... Sőt, hétvégéken se találkoztunk... Csak párszor elmentünk együtt pizzázni, amikor valakinek szülinapja volt. És amikor valakinek szülinapja volt, még akkor sem öleltük meg egymást...

Itt meg minden egyes kis találkozásnál, meg az edzéseken is egymás nyakába ugrunk és megpusziljuk egymást és mondjuk egymásnak, hogy szeretlek.. *---*

Na de ettől nagyon megijedtem... D:


Meg most, nyáron együtt voltunk táborban, ott volt olyan, hogy egy ágyban aludtunk el, mert videókat néztünk, és lusták voltunk átmenni a saját ágyunkba. XD

Na de nagyon jól esett. *-*

Hogy ölelkezve alaudjunk el. *----*

Már mióta erre vágytam. *-*


Aztán nyáron is sokat aludtunk egymásnál. Minden héten volt valami programunk...

Olyan jó volt! *----*

Meg csináltunk olyat, hogy poénból molesztáltuk egymást, a fenékbe markoltunk egymásnak este és mondtuk, hogy nem mi voltunk, hanem az ufók. XD


Most meg 10.-ben. Megszűnt a kosárcsapat. :(

Ami miatt alig látom őket. Dx

És meg akarom őket puszilgatni és velük aludni újra!! D':


Szerintetek ez normális? Esetleg a lányokhoz vonzódok? Vagy bi vagyok? D:



2017. okt. 1. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebből nem egyértelmű a szexuális orientációd...

Lehet, hogy csak túlfűtött vagy. Az ölelésvágy eleve nem feltétlenül szexuális. Még a fenékbe markolás sem extrém kőkemény heteró lányok között sem, nyilván van, akinek ez belefér a baráti hülyülésbe.

De simán lehetsz bi is, persze.

Fontos ez? Majd kiderül :) A fő, hogy elvagy te is és a többieknek sem gond az, ami neked jó.

2017. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lány osztálytársaim is állandóan ölelgetik egymást, meg a másik fenekére csapnak.

Voltunk tavaly (10. osztályban) több napos kiránduláson, 2 csaj együtt fürdött. Kb legjobb barátnők, de egyikük sem leszbi tudtommal, az egyiküknek elvileg van pasija is, a másikról nem tudom, de tuti nem vonzódik úgy a lányokhoz :D

Nem tudom, ez ilyen csajos dolog, hogy ölelkeznek meg minden... :D Szóval ne aggódj.


Amúgy az ölelés a fiú-lány barátságba is lazán belefér, nem hogy a lány-lányba. Fiú fiuval inkább kezet fog, legalábbis nálunk így van.

2017. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább szeretehiány.
2017. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm, hogy volt energiátok elolvasni ezt a kisebb regényt. :D És köszönök minden választ! :3 De amugy inkább biszexnek érzem magam, csak nagyon bizonytalan vagyok. :$ De köszönöm, hogy segítettetek megerősiteni az álláspontom!
2017. okt. 1. 23:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Pár kérdés:

El tudnál képzelni egy kapcsolatot egy lánnyal?

Meg szoktad nézni a lányokat?

Szoktál-e fantáziálgati róluk?

Elpirulsz,ha egy szép lány csak úgy rád néz? Stb..

Ha a legtöbbre igent mondtál akkor valószínűleg tetszenek a lányok is.

2017. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ölelés teljesen normális, mi az évfolyamunkban mindenkit ölelgetünk, ha reggel megérkezik, elköszönéskor, meg csak úgy is... Lehet, hogy bi vagy, de akkor a fiúk is tetszenek, és lehet, hogy semmi nem lesz a lányokkal.
2017. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
Jot masztiztam a tortenetedre kedves kerdezo koszonom. Amugy meg miert lenne baj ha biszex vagy. Legalabb tobb ember kozul valogathstsz
2017. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egészségedre, utolsó
2017. okt. 31. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!