Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi esélye van, hogy ő is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van, hogy ő is velem álmodik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik...nem most álmodok vele először...pàrszor mosolygott is rám stb de ugyanugy a többi lányra is..mármint pàrra...a barátnőim mind mondogattják hogy tetszem neki stb..de nem merek vele beszélni mert egyszer flegma aztán nem...meg eleve félénk vagyok..ő nem ragadja meg az összes pillanatot hogy beszéljen velem..mit tegyek? Hadjam rá? Csak az a baj hogy 8.-os vagyok ès félek ha nem mondom meg neki hogy mit érzek,elballagunk ès késő lesz meg fèlek hogy visszautasit..

2017. okt. 1. 20:46
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Úgy gondolom, hogy 8.-os vagy, ha esetleg rosszul sülne el a dolog, s visszautasít, nem lesz sokáig kellemetlen, hisz elballagtok, ha meg viszonozza érzéseid, akkor biztos vagyok benne, hogy ballagás után is együtt tudtok lenni.

Szóval szerintem - tudom, könnyű mondani, de - mindenképp mondd el neki hogy érzel, hisz ha úgy váltok el, hogy nem vallottad be neki hogy érzel, nyomni fogja a lelked, s bánni fogod később.

Szóval sok sikert, akárhogy is döntesz! :))

2017. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem :D köszönöm :)
2017. okt. 3. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!