Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esélye, hogy komolya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy komolyan mondta? Mit szóltok ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés
Elhívtam egy nálam nagyobb kaliberű fiút lagziba párnak, haveromat. Közben leállt flörtölni egy szép lánnyal (neki is nagy hal). Majdnem annyit volt vele, mint velem, de azt mondja, csak ismerte régebbről és beszélgettek. Viszont egyszer fel is szívódtak... Azután az este végén (mikor már jócskán megivott), olyanokat mondott, amik egyértelműen arra utaltak, nem is olyan reménytelen a helyzetem nála, akar tőlem valamit. Visszautasítóan álltam hozzá, mert, lehet, hülyeség, de úgy éreztem, az a lány visszautasította, és bennem keres vigaszt, és mert sokat ivott. Nem értek az alkoholhoz, semmi tapasztalatom a szerelemben, gyerünk, ne kíméljetek.
2017. júl. 27. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alkohol minden csajt megszépít a pasik szemében. Minden pohárka után pár centivel vékonyabbnak tűnik a csípőd és egy számmal nagyobbnak a csöcsöd. A többit már kitalálhatod.
2017. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te aztán tényleg nem kímélsz... :D Hát, köszönöm a választ.
2017. júl. 27. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokat ivott még 2őt is lát belőled.:D
2017. júl. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz a sráccal. Aki képes volt más lánnyal flörtölni miközben veled jött (még ha nem is úgy) és csak ittasan látott meg, az egyszerűen nem érdemel figyelmet.
2017. júl. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!