Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki mennyit várt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyit várt az első csókig? Hány hét/hónap után történt meg és milyen volt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Összejövetelünk előtt megcsókoltam, neki az volt az első életébe.
2017. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Hét? Hónap? :o Ezek szerint eléggé "könnyűvérűek" vagyunk barátnőmmel, 1 héten belül 2x találkoztunk a második randi végén megcsókoltam. Szóval lényegében 2 nap, amit együt töltöttünk. Nem igazán tudom elképzelni, hogy valaki hónapokat várjon az első csókig. Pedig teljesen komoly kapcsolatról van szó lassan 1 évesek leszünk.


19F

2017. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi osztálytáraak vagyunk, és 2 hónap alakulgatás után csókolt meg, így jöttünk össze. Nagyon jó volt, mert szerettem és már vágytam rá... Azóta is együtt vagyunk :)
2017. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2. randin a csók szerintem simán belefér, ha látszik, hogy mindkét fél akarja :)
2017. szept. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MrPifta ***** válasza:
Találkoztunk egy szórakozóhelyen, hazafelé menet megcsókoltam.
2017. szept. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dr garami válasza:
18%

Jajjj gyerekek! Én már elmúltam 60 éves,amikor özvegy lettem és egy idő után el kezdtem párt keresni magamnak!

63-64 évesen! És a korombeli "csajokkal" (tisztes nagymamák a többsége) bizony legtöbbször már az első randin olyan smárolásba kezdtünk,hogy azt sem tudtuk az eszünk hol van! Volt olyan,hogy 2o perc !!!! húsz perc után már egymásban voltunk! Igaz sokat kellett randiznom amíg megtaláltam a páromat akivel immár 4 éve együtt vagyunk! Úgy hogy vagy 120 randin voltam mire jött az igazi.De azért mindíg volt valami kontakt ha szimpik voltunk egymásnak!

2017. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mi régóta ismertük egymást, egy baráti társaságba jártunk. Először akkor csókolt meg, amikor úgy találkoztunk, hogy megbeszéltük, hogy oké, akkor ez most egy randi. Ez volt öt éve. :D


Szóval ez sokmindentől függ. Előtte volt olyan, akivel akkor ismerkedtünk meg, ő a második randin csókolt meg.


Szerintem teljesen mindegy, az egyetlen fontos dolog, hogy mindkét félnek kellemes legyen.


27L

2017. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azta. De jó itt az előttem válaszolóknak...:D Van egy srác, akivel már másfél éve tetszünk egymásnak, de még mindig nem sikerült magasabb szintűre emelni a "kapcsolatot"... Tehát még semmi csók! Pedig mondhatni ezer "randin" voltunk már...úgy látszik ilyen az én szerencsém.

Ja és 16/l voltam

2017. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!