Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ajándék lenne jó egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándék lenne jó egy lánynak, aki nagyon szereti a komolyzenét?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nemsokára fél évesek leszünk. Sajnos még semmi ötletem nincs. Légyszíves segítsetek nekem. Milyen alyándékot vegyek neki, ami kapcsolódik a komolyzenéhez? A válaszokat előre is köszi. Csak normális válaszokat!

2017. júl. 14. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Michael Lucarelli lemezt:D
2017. júl. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előadásra elhívni?
2017. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bérlet az Operába vagy a Müpába.
2017. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd el egy koncertre. MÜPA nagyon jó, szép is. Nem tudom ő hogy van vele, én pl imádom a komolyzenei bakelit lemezeket/CD-ket. Ha ő is szereti esetleg vehetsz a kedvenc zeneszerzőjétől pár darabot. De a koncertet mindenképpen ajánlom.
2017. júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el operába.
2017. júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy milyen aLYándékot vegyél neki?
2017. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom hol laksz de ahol én lakok ott van olyan hangszerbolt ahol lehet kapni ilyeneket, hogy violinkulcsos nyaklánc vagy hangjegyes tolltartó vagy olyan tornazsákot amin Mozart van stb. ilyennek biztos örülne:)
2017. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!