Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, igazam van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, igazam van hogy ezért szakítottam?

Figyelt kérdés

17/f 16/l


Szakítottam a barátnőmmel (5hónapja jártunk) mert rászokott a cigire és nem akarta letenni hiába kértem. Adtam neki elég időt, hogy leszokjon, a rekordja 4 óra volt... Mondtam neki, hogy nekem ez nem megy, egy fiúnal is visszataszító, de egy lánynál.. nem akarom a büdös füstszagot érezni rajta és a lehelletén. Nálam ez abszolút kiábrándító és nagyon dohányzás ellenes vagyok. Meg maga az elvi kérdés, mit keres 16 évesnél cigaretta? Mit gondoltok? Pici bűntudatom van...



2017. okt. 3. 20:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kulcsszó javítás: cigaretta* :D
2017. okt. 3. 20:20
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
ha a kedvedért még ezt sem volt hajlandó átgondolni, akkor gondolkodj kicsit vajon mennyire is szerethetett?
2017. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

A nikotin drog, most bebüntetsz valakit, mert nem képes lejönni róla.


Nem véletlen hasonlítják a függéségét a heroinhoz egyes addiktológusok.


Majdnem mindenki beleesik ebbe a csapdába, nem hinném, hogy az ő hibája.

Ha beakar illeszkedni egy társaságba, ami teljesen normális, és ott dohányoznak, akkor az is teljesen normális, hogy felveszi a társaság szokását, a cigizést.


Lehetnél megértőbb, elfogadóbb.

2017. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van benne valami, de nem tudom mennyire erős ez a fuggősség az a baj.. így nem tudtam reálisan gondolkodni
2017. okt. 3. 20:24
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon nem normális, rengeteg haverom cigizik. Ész kerdese. Én kovetem az elveimet, ennek köszönhetően egy cigit se tettem a számba.
2017. okt. 3. 20:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogos. Van akiknek ez nem fér bele.

De egy eszrevétel: kissé szexista megjegyzés "egy fiúnál is visszataszótó ,de egy lánynál.."

Fiúknál miért is elfogadottabb? Vagy nekik privilégiumuk hogy visszataszító dolgok ,náluk kevésbé számítanak annak?

Bocs az offért csak utálom az ilyesfajta megkülönböztetést a nemek között.

2017. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A lánynak más elvei vannak, mint neked, ő jogosan gondolhatja, hogyha szeretett volna akkor elfogad. Neked ez nem fér bele lehet nem érti meg, mert ő más. Van ilyen, fogadd el.
2017. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég ok lehet szakításra. Én se nagyon kezdenék bagóssal.
2017. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Stark2000 ***** válasza:
100%
Nekem abszolút szakítással végződött volna. Rendszeresen erősítek heti 3-4x, eljárok néha futni, bicózni még többször haverokkal. Figyelek az egészségemre és arra, hogy mit eszek.. Ezek mellett nem férne bele az, hogy a párom dohányzik. Szerintem a leszokás kérdése csak akaraterő, semmi más. Ne érezz bűntudatot. Az pedig szerintem nem mérvadó, hogy beakar illeszkedni a társadalomba, ezért rászokik a cigarettára. Személy szerint az egyik legnagyobb fasságnak tartom a cigit - csak gondoljunk bele, hogy azért fizetsz majdnem egy ezrest, hogy 19 szálnyi káros sz@rt magadba vigyél. Aki ezek ellenére rászokik a cigire annak nem tudom, hogy hol van az intelligencia szintje.
2017. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató szavakat. Furcsa a megkülönböztetés, de férfiaknál volt inkább bevett szokás a dohányzás. Így ezzel jobban megbékélt a társadalom. Mint ahogy általában mi férfiak dolgozunk olajtengerekben szarban hugyban stb. Szóval a cigi nem sokat rombol az összképben. De egy csinosan öltözött, parfümmel befújt csicsicsáré csaj előveszi a büdös cigijet, akkor az nagyon illúzió romboló tud lenni. Ez az ervelesem, lehet hulyeseg nem tudom :)
2017. okt. 3. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!