Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szakitottam az exszemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakitottam az exszemmel, viszont megyek vele Soundra, jó ötlet ez mit gondoltok? 19/f

Figyelt kérdés
Irt nekem hogy lenne egy munka ahol kerdoivezni kellene es cserebe ott lehetünk a soundon. Meg sosem voltam ezert elegge erdekelne de kicsit van bennem egy felsz hogy ott van az exem is. Nyilvan zavarna ha ott pasizgatna vagy épp belekeveredne egy egyéjszakás kalandba. Én már nagyjabol tultettem magam rajta egyik felem azt mondja h ne hagyjam ki masik felem hogy ovatosan ezzel. Ti mit gondoltok? Normalis valaszokat köszönöm :)
2017. jún. 30. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhatnak kellemetlen helyzetek, de ha ti nem teszitek kellemetlenné, nem lesz az. Ha képes vagy nem folyamatosan arra gondolni, hogy vajon mit csinál, meg féltékenykedni, akkor szerintem menj, de ha úgyis folyton ezen rágódnál, akkor inkább ne.
2017. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha készen állsz arra, hogy szembesülj avval, hogy kikezd ott valakivel és ez elbillentene arafelé, hogy könnyebben menjen a továbblépés, akkor menj el.

Ha még fájna még gondolati szinten is, hogy más hozzáér, megsimogatja az arcát, megcsókolja, akkor hagyd.

2017. jún. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A legrosszabb ***** válasza:
30%
Premier plánban nézheted majd végig, hogy jóképű, izmos faszikkal táncolgat, taperolják egymást, smárolnak, majd félrevonulnak a bokor utcába (külföldi tag esetén cimmerferibe), ahol lepippantja őket. Ha téged ez nem zavar, akkor menj el vele.
2017. jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Diavolino44 ***** válasza:

Nah, pont ezekkel a szavakkal ird meg, vagy kerdezd meg tole.

En ket exemmel a szakitas utan honapokat laktunk egyutt, ez a resze nem gaz.

2017. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!