Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, de nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, de nem tudom pontosan mit is érzek. Nem tudom mi tévő legyek vele kapcsolatban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 11-es barátom, de az elején nagyon tetszett meg meg tudtam volna halni érte viszont most mióta együtt vagyunk nem érzem már ezt...és azt akarom,hogy összevesszünk és szakítsunk...de ugyanakkor szeretem...szóval nem tudok kiigazodni magamon. Valaki tudna estleg valami tanácsot adni ezzel kapvsolatban? Mert nem tudom,hogy mi tévő legyek. Látom a párokat a suliban és olyan aranyosak meg minden és ránk is sokan mondták, hogy nagyon cukik vagyunk, de én már nem tudom, hogy mit is érzek...kérlek segítsetek!

15l



#fiú #szerelem #szakítás #érzelem #összezavaradottság ##milehetabajvelem
2017. okt. 3. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Tipikus nő
2017. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem,csak gyerek.
2017. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor most ezzel ki vagyok segítve?
2017. okt. 4. 09:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ez szerintem kihalt szerelem a részedről, és már csak azért vagy vele mert nem akarod ugyebár elveszíteni, mert még is szereted. Szerintem már csak azért szereted/vagytok együtt mert ezt már megszoktad.
2017. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem akarsz egyedül lenni.Szerelmet nem biztos hogy érzel iránta,csak nem tudod nélkülözni.
2017. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fellangolas volt..:p
2017. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem akarok már vele lenni,de ha szakítanék vele akkor sok mindenkit is magam ellen fordítanék...ezt meg szintén nem akarom
2017. okt. 4. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!