Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok hozzá, ha egy számotokra nem tetsző ismeretlen pasi beszélgetést kezdeményezne veletek?

Figyelt kérdés

Rád írna fbon, hogy megtetszettél neki, aranyosnak és szimpatikusnak talál az adatlapotok alapján.


Vagy akár ugyanezt tenné meg élőben, személyesen.


Ti hogy reagálnátok ilyen helyzetben? Le lenne tiltva azonnal vagy megmondanátok neki, hogy nem kölcsönös a vonzalom?


Hogyan próbálhat közeledni egy tipikusan olyan pasi, akit nem tartanak vonzónak?


2016. szept. 6. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Facebookon általában senki nem ír rám, csak bejelöl, ezeket mindig elutasítom. Élőben maximum olyan közegben próbálkoztak, ahol eleve ismerkedős hangulat volt, és ha nem volt szimpatikus az illető valamiért, akkor megmondtam, hogy köszönöm, de nem érdekel a dolog, amivel épp próbálkozott. Általában senki nem reagált agresszívan erre, bár én igyekeztem normálisan válaszolni nekik.

25L

2016. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Élőben közlöm, hogy bocs, de tárgytalan. Illetve van barátom.


Ha fb-on ír rám, előbb leb..om, hogy biztos nagyon érdeklem, ha nem nézte meg a profilok sem, ugyanis van párom. Utána tiltom le.

Fb-on elvből nem ismerkedek, nem is tud írni, csak ha már ismerős.

2016. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha normálisan közeledne, nem tiltanám le kapásból minden szó nélkül, mert véleményem szerint az parasztság.

Tekintettel arra, hogy van barátom, elég könnyen le tudnám zárni az ügyet azzal, hogy kedvesnek találom a közeledését, de foglalt vagyok. Ezzel meg se bántanám és nem is hazudnék.

Ha nem lenne párom, akkor szerintem beszélgetnék vele. Elvégre ahhoz, hogy egy emberrel jót beszélgessek, nem feltétlenül kell adonisznak lennie, a barátaimat nem külső alapján válogatom. Aztán ki tudja, lehet a végén annak ellenére, hogy nem az esetem, kialakul valami vonzalom mégis. Elsőre a mostani barátom se jött be, sőt, kifejezetten elképzelhetetlennek tartottam, hogy összejöjjünk, aztán láss csodát, mégis megtörtént és már jó ideje működik.

De minden attól függ, hogy mit és hogyan ír. Ha két mondatot sem tud helyen leírni, akkor nagyon gyorsan leépíteném a dolgot.

2016. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megmonom neki hogy nem kölcsönös...feleslegesen nem húzom egyikünk idejét sem azzal hogy megpróbálok vonzalmat érezni iránta
2016. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Facebookon rá se hederítek.

Élőben meg attól függ hol és hogyan közelít meg.

Lehetőleg ne az utcán, ne hátulról, és ne valami ijesztő zaklató szöveggel.

2016. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszélgetnék vele, mivel nem feltételezném róla elsőre, hogy ismerkedési szándékkal keresett meg (hacsak nem kapásból ezzel kezdené a beszélgetést.) Ha később flörtölni próbálna, azt nem viszonoznám. Ha van egy kis esze, ebből rájön, hogy nekem nem tetszik, és nem próbálkozik tovább.
2016. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tesómat (26) pont múltkor kapta el egy ilyen fazon az utcán. A munkahelyère bejárt 1-2x. Megtudta a nevèt, címèt vakamelyik baromtól. Először lerázta, mikor az jött a dumával, hogy ismerkedne.

Másnap rejtèlyes módon megjelent egymaga a strandon ès csatlakozott hozzá, ès az ismerősèhez, nem tudta levakarni. Aznap este Fb mèg zaklatta, aztán a csávó letiltotta tesómat, mondván mekkora ribnc, hogy egy idősebb fèrfival volt a strandon(pótapánk).

Na ez pont jó pèlda azt hiszem.

Csak kölcsönös szimpátia esetèn nem hajtanám el, de akkor is óvatos lennèk, mint minden idegennel.

Ha mègis nagyon rá vagy kattanva, talán a humor ami közelebb vihet a cèlhoz.

2016. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!