Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek milyen volt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen volt az első? Szuleiteknek elmondtatok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Mondd el apádnak lehet ő is igényt tart az aranyos pofikádra.
2017. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Vitesd szulejmánnak xd
2017. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Hát 16 éves lány ismerősöm elmondta a szüleinek h a barátjával nemi életet él, de a szülei nem hiték el neki, aztán a következő barátja még ártatlan volt, de a szülei azt feltételezték róla hogy csak arra kell neki a lányuk ><
2017. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nagyon jó volt, és tényleg egy kellemes élményként maradt meg, holott nem az a csöpögős nyálas fajta dolog volt, mint amit a filmekben sokszor előadnak (na, nem gonoszkodni, nem is kocsiban voltunk vagy ilyesmi). Nem egyből, de anyának is elmondtam, bár nem kerítettem neki nagy feneket, csak mikor a párkapcsolat dolog szóba került, akkor közöltem, hogy már túl vagyunk rajta. Nem volt belőle semmi gond, teljesen normálisan fogadták. Bár az is igaz, hogy én akkor épphogy 18 voltam, 14 mondjuk évesen még tuti nem így fogadták volna.
2017. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem vegyes élményeim vannak, nem volt kellemes érzést ezért abba is hagytuk első alkalommal, de vigyázott a barátom hogy minél kevésbé legyen fájdalmas. Ahogy előttem is írták ez a valóság nem olyan mint egy filmes szex jelenet, sokkal közvetlenebb és hétköznapibb, de pont ez a szép benne.:)

És nem, nem beszéltem erről a szüleimmel, anyával egyáltalán nincs jó kapcsolatom, nem is nagyon érdekelné ha ezt közölném vele, apa pedig nem tudom hogy reagálna arra hogy "amúgy képzeld, lefeküdtem a barátommal". Persze ha kérdezi akkor elmondom neki, hiszen majdnem 18 voltam amikor megtörtént nem hiszem hogy ezzel bármi probléma lenne, de azóta se jött fel a téma és nem látom értelmét hogy letámadjam vele:D

2017. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!