Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok jó-e lenne ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok jó-e lenne ez az ajándék?

Figyelt kérdés
Nem sokára lesz születésnapja egy lánynak, akivel alakulóban van valami. Az én ötletem az, hogy mondjuk adnék neki egy virágot, meg mondjuk egy csokit. Lányok, ti mit szerettek kapni, illetve fiúk, mi a tapasztalat, minek örülnek a lányok?
2017. okt. 6. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint bárminek örülök :) a virág,esetleg egy csoki számomra több ,mint tökéletes 😄
2017. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én rózsát adtam egyik osztálytársamnak.

Mondjuk semmi nem volt köztünk, és különleges nap sem volt, csak nyílott itthon a rózsa :D

De örült neki :) Mondjuk már nem ugyan oda járunk, de természetesen barátok maradtunk.


Egyébként a virág, csoki szerintem is elég és tökéletes ajándék, azt általában mindenki szereti. Bár az én "kiszemeltem" nem is ehet semmilyen csokit, szóval az kiesik :D Ezt azért tudd meg előtte, hogy egyáltalán ehet-e :D Virágból passz, nincs gyakorlatom benne, én rózsa párti vagyok, mivel azt általában szereti mindenki és kéznél is van. 17/f

2017. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ajándék. Én is bárminek örülnék, ha attól a fiútól kapnám, akit szeretek.
2017. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy plüss macit is adnék
2017. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!