Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha tetszekk egy fiúnak, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszekk egy fiúnak, de bennem nem tudom milyen érzések vannak mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
A napokban az egyik osztálytársam a tudtomra hozta, hogy tetszek neki, ami engem teljesen váratlanul ért és rosszul reagáltam rá. Nyersen válszoltam neki mert azt hittem, csak szórakozik velem. Nem tudom felfogni mit tetszhet bennem neki. És egyszerűen rossz példát láttam párkapcsolat téren egész kiskoromban hogy nem tudok megbízni az ellenkező nemben. Az önbizalmam meg a béka feneke alján van annyiszor tapostak már földbe (saját anyám) .
2017. okt. 6. 22:40
 1/3 anonim válasza:

Szia! Szerintem az lesz a legjobb ha átgondolodnhogy mit is érzel a fiú iránt, aztán szépen közlöd vele. Legjobb ha személyesen de ha nem megy akkor interneten is lehetséges. És ha akaraz bocsánatot is kérhetsz a reagálásod miatt, mond meg neki az igazat hogy váratlanul ért a dolog.

Rem. Segítettem!! Sok sikert!!

2017. okt. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kértem tőle és elmondtam mennyire váratlanul ért az ő vallomása. Most fogalmam sincs milyen viszonyban vagyunk. Ami meg az én érzéseimet érinti, fogalmam sincs, nem tudom mi játszódik le bennem, mert teljesen új ez az egész nekem. Állandóan ezen gondolkodom és ez miatt a gyomrom úgy érzem, hogy görcsben van.
2017. okt. 7. 12:57
 3/3 anonim válasza:

1. Válaszoló vagyok

Szerintem szerelmes vagy belé. A gyomorgorcsből itélve :)

2018. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!