Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bízzak meg a szerelmemb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boriilovenever kérdése:

Hogyan bízzak meg a szerelmemben, mit csináljak az állandó aggódás ellen?

Figyelt kérdés
Nem az a helyzet, hogy benne mint személyben ne bíznék meg. Egyszerűen csak rengetegszer vágtak már át az életben főleg úgy, hogy a hátam mögött csináltak valami rám nézve rossz dolgot, és emiatt már nem tudok bízni az emberekben. És igen, ha úgy nézzük féltékeny is vagyok, zavar, ha a barátom más lányokkal beszélget vagy ilyesmi, de csak azért,mert még magamban sem bízok,hogy elég jó vagyok, és mindig attól félek, hogy én naivan azt hiszem, hogy mennyire hűséges és imád, majd kiderül, hogy a hátam mögött más lányokat fűz vagy ilyesmi. Pedig mindenki mondja neki, hogy milyen jó barátnője van, hogy szép vagyok, mégis minden lányt jobbnak látok magamnál.Ha elmegy a haverjaival egy buliba képes vagyok egész éjszakán át forgolódni és azon gondolkozni, hogy ugye nem csinál semmit, ami nekem fájna. Nem tudom mit tegyek, mert ez az állandó idegeskedés és féltékenykedés már felőröl, de nem tudok sehogy sem megnyugodni. És sokszor a viselkedésemre is kihat ez, tudja, hogy ilyen vagyok, de nem annyira amennyire én belül érzem. Ráadásul osztálytársak vagyunk, így még rosszabb az egész, rossz érzésem van ha más lányokkal beszél, hülyéskedik. Mit tehetnék?
2017. okt. 7. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz feldolgoznod...vagy ha nem bírod akkor marad a szakítás
2017. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!