Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandó stressz?

Állandó stressz?

Figyelt kérdés

Mit lehet az ellen tenni, hogy mindig mindenen stresszelek? 19 éves vagyok, boldognak kéne lennem, hiszen egyetemre járok, van egy barátom, a családom szeret (bár elváltak a szüleim és apám lelépett) de elvileg minden rendben, anyagi gondunk sincs

De mindent kitalálok, hogy min stresszelhetnék...

Mit lehet ez ellen tenni?



2017. okt. 4. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Tanulj meg relaxálni, lehetőleg autogén tréninget, az sokat segít.

Ha úgy érzed, hogy többre van szükséged,nézd meg a YouTube-on az

- Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez

- Lelki bajok, megoldások

- Mire jó a hipnózis

című sorozatokat. Minden kérdésedre választ kaphatsz.

2017. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Utánanézek :)
2017. okt. 4. 15:20
 3/6 Unikornispata ***** válasza:
Miken szoktál stresszelni?Mondj néhány példát!
2017. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jorck ***** válasza:

zen meditáció minden reggel ébredés után 15 perc


[link]

2017. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát olyanokon, hogy nem lesz majd pénz a tandíjamra (ami amúgy elég sok), azon, hogy nem sikerül a zh, hogy én vagyok a leghülyébb egyetemen, nem sikerül a nyelvvizsgra...szóval kicsit olyan, mintha önbizalomhiány lenne, de ebből fakadóan simán stresszelek olyanokon is, hogy mi lesz mondjuk nyáron (hogy fogok találkozni a barátommal stb.)

Anyukám egyébként pszichológus, de nem nagyon tudott segiteni :(

2017. okt. 4. 17:07
 6/6 Unikornispata ***** válasza:
Beszélgess mással.Édesanyád nagyon jó szakember lehet,de nem tudja függetleníteni magát tőled.Mellesleg természetes érzés,hogy néha nem érzed magad elég jónak valamihez,ezzel nincs baj.Azzal van baj,ha ennek nagyobb jelentőséget tulajdonítasz,mint kellene.Van,hogy nem sikerül egy zh,hát majd kijavítod.Legyél nyugodt,és esetleg szorgoskodj még többet,és máris jobb lesz a lelked.Én drukkolok neked :)
2017. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!