Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
7 éve tetszik egy lany, 5 ève hogy elmondtam neki, most erkezett a válasz hogy csak baratként szeret, ennyi idő utan nagyon rossz volt ezt hallani, es nagyon szeretem😕

2017. okt. 8. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy másik idősíkba keveredett a csaj, hogy még csak most tudott reagálni? :D
2017. okt. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerinted várna 5 évet a válasszal, ha te is tetszenél neki?:D
2017. okt. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj másokkal is -
2017. okt. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem flejsd nekem is meg vannak ezzel kapcs.ba a dolgaim érdekel irok lány vok.
2017. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. attol füg te vagy a csaj a hülye? köztes válasz en lennék, de nem vagyok az🙂
2017. okt. 9. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetbe voltam, mint te kérdező. 2009-ben ismertem meg a lányt az egyetemen, közben volt barátnőm akivel nem volt minden tejfel. Aztán 2010-ben előjöttem a csajnak ezzel, hogy tetszik. Megkaptam, hogy barátként tekint rám. Aztán még két évet együtt kellett járnunk az egyetemre. Hát nem volt egy szép történet, és utána ki is offoltam amint lehetett, nekem nem volt gyomrom ezekhez a bajcizásokhoz, miközbe ott volt mellettem fél méterre, mégis elérhetetlen messzeségben. Tanácsom: ami ennyi idő alatt nem jött össze, az már nem fog. Ne kínozd magad, lépj tovább.
2017. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!