Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a 14 évesek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a 14 évesek szerelmi kapcsolatárol?

Figyelt kérdés
Én nem értem mi a baja mindenkinek meg mondják ,hogy még tanulni kéne meg minden. Hát én ezt nem így látom...mert én most 18 éves vagyok és a baratommal 5 éve vagyunk egyutt, tehát 13 évesen jottunk ossze.és még most se mult el a tűz es en csak egyre jobban szeretem őt.es mielott még azt mondanátok h biztos pár honap utan lefekzdtunk, nagyon nem mert 16 évesen vesztettem el a szuzességem vele.Nem értem az embereknek mi a bajuk veluk. Attol még hogy fiatalok még lehetnek érzéseik, es ezek a tapasztalatok hatarozzák meg a jovobeli kapcsolataikat. Egyszer fiatalok, es most nem azokrol a fiukrol akik osszetorik a lanyok szivét, es nem azokrol a kislányokrol beszelek akik ide oda csapódnak a fiuk kozott, hanem azokrol az érett kamaszokrol akik képesek dontest hozni, es normalisan viselkedni, mert igenis vannak ilyenek, de tudjátok mit? Nemkell h normalisak legyenek, ha megtalaljak a szerelmet legyenek boldogok, nem ez a lényeg? A szerelem nincs korhoz kotve Ennnyi
2017. okt. 9. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Minden tiszteletem. Végre valaki. Én is így gondolom.
2017. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudod itt nagyon sokan elfelejtik ,hogy anno mi is voltunk szerelmesek . Jártunk fiúkkal szakmunkás képzőben , hétvégén diszkóban találkoztunk . Mi is csináltunk sok hülyeséget ,engem idegesít ha a normális fiatalokat szidják. De az tény ,hogy sokan elkallódnak,drog ivás,össze vissza mindenkivel szex. Ez szomorú mert mire felnő kiég testileg lelkileg ,de nem értem miért kell mindenkit egy kalap alá venni . Szeretem nézni a tiniket kézenfogva sétálni olyan aranyosak . Olyankor mindig emlékezni szoktam . Akinek a saját élete kaki úgy gondolja ,hogy joga van a másikra kígyót békát kiabálni.
2017. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Örülök h nem csak én gondolom igy :*
2017. okt. 9. 20:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Pontosan így vagyok vele én is.

14 éves voltam amikor összejöttem barátommal. Ő 16 volt.

Tegnap 1 éve, hogy együtt vagyunk.

Nagyon szeretjük egymást. Se cigi, se drog, se pia nincs a kapcsolatunkban. Min2-en normálisak, érettek vagyunk.

(Én legalábbig érettnek hiszem magamat a mai korosztályhoz képest.

Együtt szeretnénk leélni az életünkket. Bármilyen veszekedés is van közöttünk hamar kibékülünk.

(2,5 év korkülönbség van közöttünk.) Szerintem nem a kor számít, hanem, hogy mennyire szeretjük egymást.


15/L 17/F

2017. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most hogy mondod / mondjátok az is eszembe jutott,hogy sok osztálytárs /iskolatárs együtt jártak már 7.osztaly óta ,ma már családok gyerekkel sőt unokával. Egyébként mi sem szerettünk tanulni 😊 bár hozzáteszem a mai követelményeknek nagyon nehéz eleget tenni . Megvannak nyomoritva a fiatalok, fizikálisan és szellemileg is sajnos.Mi is voltunk ám mindenek akkor. Nem akarom újra írni a választ hátha fenn akad a trágár szűrőn miket mondtak ránk. Ezen ne csodalkozzatok ilyen a világ sajnos.
2017. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy. Bárcsak nekem is ilyen kapcsolatom lehetne <3

14/L

2017. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6# semmiről nem maradtál le ,neked is lesz . De mindennek eljön az ideje ,ne siettesd .
2017. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Engem nagyon idegesít amikor a 14+ korosztályt gyerekként kezelik, ledegradálják az érzelmeiket vagy a szellemi érettségüket, csak mert ők már elfelejtették, hogy milyenek voltak annyi idősen. Egyrészt az emberek 14 évesen szaporodóképesek, szóval egyáltalán nincs értelme feltételezni, hogy ne lehetnének ugyan úgy szerelmesek, mint a 10 évvel idősebbek, másrészt én elég biztos vagyok benne, hogy az óvodában is szerelmes voltam, nyilván az érzésre nem emlékszem, de olyan jelenetekre igen, amik egyértelműen erre utalnak. Tömören a szerelem képessége nem korfüggő szerintem, csak elfelejtjük amikor felnövünk hogy mit éreztünk régen. 23/F
2017. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat , orulok hogy sokmindenki ugy latja mint en
2017. okt. 10. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!