Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy még mindig tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy még mindig tetszik?

Figyelt kérdés

volt egy csaj aki nagyom-nagyon tetszett de le kellet mondanom róla mert nem volt viszonzott. aztán az egyik este arról álmodtam, hogy randira hív. Én azt hittem, hogy túl léptem rajta, de akkor ezek szerint nem. egyébként nagyon valósághű volt az álom. egy ideig azt se tudtam, hogy állom volt-e vagy megtörtént-e. szerintettek?

15/f



2017. okt. 12. 09:24
 1/3 anonim válasza:
Lehet. Állom a cehhet kisapám.
2017. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Énis szeretem mèg az exem :"( na de honnan veszed h nem volt viszonzott? Ő mondta vagy csak ugy erzed? De szerintem engedd el mert az rosszabb ha megalazod magad elotte
2017. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő mondta, hogy nem akar velem randizni
2017. okt. 19. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!