Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem meg saját magam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem meg saját magam. Nem hiszek a gyerekszerelmben, de azt hiszem tetszik. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, tudom, nagy fiatalka. Soha nem hittem a gyerekszerelmeben, hülyénem nézem az osztálytársaim a nagy "párkapcsolataikkal", mivel egyértelmű, hogy ez nem az általam úgynevezett pillangós szerelem (arra gondolok, amikor a gyomrodban pillangók vannak. Már nem mintha olyan tapasztalt lennék ebben). Viszont néhány hete észrevettem magamon, hogy van egy fiú, akinek a közelébe teljesen más vagyok. Úgy tudnám leírni, hogy kicsit nehezebb levegöt venni mellette, és ha véletlenül megérit (egyszerre nyúlunk ugyanoda, hasonló esetek) teljesen kikészülök idegileg.


Nagyon furcsa nekem, hisze soha nem hittem, hogy ilyen korban lehetséges a szerelem. Szerintetek bebeszélem magamnak ezeket az érzéseket, vagy lehet hogy tudatalatt mégis tetszik nekem az említett? Annyira fura ez nekem... Még soha nem voltam ilyen állapotban, és magam se tudom, mit akarok.


12/L



2017. okt. 11. 18:34
 1/9 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézést, nem szeretek telefonon írni :D
2017. okt. 11. 18:36
 2/9 CFB ***** válasza:
100%
Létezik gyerekszerelem. A mai 10-13 közötti gyerekeket már jobban sürgették a felnövéssel. Igaz, még akkor is gyerekek. Viszont vedd figyelembe, hogy a fiúk később érnek. Innentől tiéd a pálya. Nagyon-nagyon ritka esetek, de vannak olyanok, hogy akik ilyen korban összejönnek, ők együtt is fognak megöregedni. Attól még ha a fiú belemegy, egy pár hónapos kapcsolat simán összejöhet.
2017. okt. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj a jövőn, hanem élvezd ki a jelent! Ha az a fiú tetszik neked, menj oda hozzá és beszélgess vele oszt repüljetek ameddig tart
2017. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
A magyartanárom mesèlte, hogy volt egy osztálya, ahol egy fiú meg egy lany hatodikban összejöttek, ès most házasok ès kèt gyerekük van:)
2017. dec. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Osztálytársam 12 évesen jött össze a barátjával, tegnal ünnepelték az 5. évfordulójukat. Nem annyira látok bele a kapcsolatba, de valamiért mégiscsak 5 éve együtt vannak.

Hajrá!

2017. dec. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A mai napig szoktam álmodni azzal a lánnyal, akibe 3 évesen szerettem bele.

Pedig az 32 éve történt.

2018. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerelem. Itt van egy videó ami pont azt mutatja meg, hogy létezik a gyerekszerelem: [link]

Ez a videó a Tanulom Magam nevű YT csatornán van, de szerintem 2017 óta talán már eggyütt is vagytok (vagy nem)

2020. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bögyös Dávid válasza:
Na de jó hogy idetaláltam, egy tanulom magam videó! Megnézem.
ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bögyös Dávid válasza:

Egy Tanulom Magam videóból nem lehet elég. Ismerős volt az eleje, úgyhogy valószínüleg hajnali 2-kor láttam egyszer és bealudtam rá, azért nem emlékszek a folytatására :)

Nagyon jó volt a videó, Atis már ilyen régen is profi volt :)

ma 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!