Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítenének megfogalmazni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítenének megfogalmazni hogy mit írjak a kiszemeltemnek?

Figyelt kérdés
Én 10.-es fiú vagyok ő meg 9.-es lány.
2017. okt. 12. 16:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és még sosem beszéltünk.
2017. okt. 12. 16:14
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha megfogadsz egy jó tanácsot, akkor ne írj neki! Én is ebbe a hibába estem, és nagyon nagy égés lett a vége. Azóta szégyellem magam, ha szemályesen találkozunk :D (Akkor, és azóta sem beszéltünk sem szemályesen, sem írásban)

Szertinem a szemályesen jobb elmondani, mert ott látod a reakcióit.


17/f

2017. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem annyit hogy szia. Vagy esetleg hogy szia szeretnélek megismerni, bar ha a lany nem biztos magaban akkor konnyen veheti ezt tolakodásnak, ugyhogy szerintem legyen egy szia
2017. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És utána?
2017. okt. 12. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és szerintem csinàld úgy hogy elsőnek folyton köszönsz neki, kezdheted szemezéssel de àt lehet ugorni azt a lépést. Mikor mindig elmegy melletted köszönj neki és nézz a szemébe hogy tudja hogy neki mondtad. Menni fog? Persze hogy menni fog. Ha esetleg nem köszön vissza akkor hagyd valószínűleg nem vagy neki szimpi erről nem tehetsz de ez a rosszabbik eset. Ha így kezded akkor tuti nem fogsz leégni. Ha már vissza köszönget többször is akkor egyszer menj oda hozzá mikor egyedül van. És beszélj vele. Mutatkozz be.
2017. okt. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magambol kiindulva (9.es vagyok enis) nem irnek vissza csak ugy barkinek.. koszongess neki szemezgess vele ahogy az elottem szolok is mondtak. Mikor szemelyesen kicsit alkalmatok nyilik beszelni nyugodtan hivd el valahova
2017. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A köszönés nem tolakodó egy kicsit úgy hogy még nem is beszéltünk?
2017. okt. 13. 09:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Írásban de, személyesen nem. Egy köszönésből még bármi lehet :) :D
2017. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!