Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kezdjem újra a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjem újra a volt barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni. Fél éve szakítottunk. Fél éve ritkán beszélünk, de az utolsó beszélgetésünk ami 1 hete volt kezd visszatérni a régire mint amikor együtt voltunk.Bókolgattam neki,sikerült megnevettetnem mint régen,mondta hogy hiányzom neki,amit tőle nagyon ritkán hallani.És végre kezd minden visszaváltani a régire.Nincsenek azok a viták hogy ezért meg azért szakítottunk, az mind el lett felejtve. Itt az idő új lappal kezdeni.Aztán valamiért el kellett mennie és abbamaradt a beszélgetés. Most egy hete hogy nem beszéltünk.De azt hiszem még együtt van a barátjával. Nagyon szeretnék vele minden nap újra beszélgetni, képesek vagyunk rá. Csak nagyon nehéz félek minden perctől minden szótól, mert tudom hogy ez egy új esély és ezúttal nem szabad elszúrnom/elszúrnunk. Egyébként egy olyan lányról van szó akivel az életem el tudnám képzelni. Szóval ő az akinél még senki mást nem szerettem jobban.
2017. okt. 12. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A felmelelegített húsleves sose jó már.
2017. okt. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De jó lesz most minden érzem, sokkal jobb mint akkor sokat változtunk azóta mindketten
2017. okt. 12. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan car lesz. Ami egyszer nem működött, az másodjára se fog. Ez nem így működik. Lépjetek továbbb.
2017. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is azt a véleményt osztom, hogy ha már egyszer tönkrement a dolog, újra tönkre fog, csak egymás idejét húzzátok. alapvetően nem változnak az emberek, ezt-azt felejtenek, de az alaptulajdonságok megmaradnak. én azt vallom, ha már egyszer felmerült a szakítás gondolata is, ott baj van, és megérett a szakításra. ha pedig ez egyszer megtörtént, többször is meg fog.


de persze mindig vannak kivételek....

2017. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aztán mit változtatok volna fél év alatt? Pláne, hogy még tinik vagytok? Majd 5 év múlva fogod azt mondani, hogy mennyit változtál, és akkor igazad is lesz. De most még nem.

A szerelmed meg igen gyorsan tovább lépett rajtad, ha rögtön bepasizott. Minek tepersz utána, ha ő már talált mást?

Milyen új esély? Azért, mert dumáltok fészbukon hetente 1x? PASIJA VAN, EMBER.

Hány éves vagy, 15? Nagyon cuki, amiket írsz, csak ezt majd szépen ki fogod nőni. Mire megtalálod az életed igazi szerelmét, addigra ennek a csajnak a nevére sem fogsz emlékezni.

Lépj tovább, ember, ne a használt ruhát akard újra hordani, ha újat is vehetsz... Az életed meg egyelőre annyiból áll, hogy iskolába jársz, netezel meg mobilozol... majd felnőtt korodban, ha már dolgozni fogsz, saját lakásban élsz és saját magadat kell életben tartanod, akkor majd gondolkodhatsz azon, hogy kivel képzeled el az életed. De most még kb. életed sincs.

Keress inkább valami jó számítógépes játékot, ne az excsajodon kattogj. Akinek már új pasija van, csak azért ismétlem, hogy felfogd.

2017. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó és akkor ő miért teper utánam? Ha hiányzom neki biztos hogy nem viccből mondta, meg akkor nem írna rám...
2017. okt. 12. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet szar a kapcsolata a pasijával, és próbálja keresni a kiutat. nincs ló, jó a szamár is...
2017. okt. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!