Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nemsokára fogok találkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára fogok találkozni először a barátnőmmel. Csókkal kezdjem?

Figyelt kérdés
Elég messze vagyok a barátnőmtől, akivel most fogok először találkozni. Nagyon szeretjük egymást így arra gondoltam, hogy mikor először meglátom, hogy megölelem és megcsókolom. Őt nem zavarná, de viszont én eddig soha életemben nem csókolóztam félek hogy beégnék:D

2017. júl. 9. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne parazz ettol, az elso csok elott hidd el mindneki ezen agyal:)


szerintem az elejen egy puszi, es majd a talalkozas vegen ha ugy latod, akkor ...

2017. júl. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval, azért egyből csókkal kezdeni számomra túl "nyomulós".


Ja és azt ajánlom, hogy kínáld meg rágóval a találka után(mielőtt hazakíséred), mert így nem fordulhat elő, hogy egy jó kis pizza után nem éppen jó szájszagotok van :D

2017. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze persze:) Nalam fontos a szajhigenia, foleg ha a baratnommel lennék majd. Legbelül éreztem, hogy nem teljesen helyénvaló a csók kezdéskor. Köszi szépen nektek! :D
2017. júl. 9. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!