Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma szakitottam a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakitottam a barátnőmmel, és félek hogy valami rossz dolgot tesz! Nem mondta de érzem meg persze nagyon sirt mert ő nem akar elveszíten! Kezdjem vele újra?

Figyelt kérdés

3 és fél évig voltunk együtt el is jegyeztem!Nagyon szeretem de már ugy érzem sok ez a vita! Én is kezdem ő is kezdi és ez igy megy napok hetek óta!

Ő nekem az igazi benne megtaláltam mindent!Jó volt vele minden!

De ez a veszekedés, féltékenység ne lenne!

Ha megyünk az utcán és szembe jön velünk egy fú vagy egy lány egyből szóvá tesszük!

Tudom meg kellene változni ha szeretjük egymást de hogy ne birjuk ez már 3éve megyen folyamatosan!

Mit lehetne tenni most??

Bocs ha hosszú voltam!!

Kort és nemet írjatok Légyszi!


2010. márc. 6. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Vegyél tesztet, lehet hogy terhes vagy a barátnődtől. Nem hiszem, hogy bebírnál vállalni most egy gyereket, úgyhogy jobb félni mint megijedni!
2010. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hm.ugyanebbe a cipöbe vok én is,de én már ott tartok,hogy ha szakitok,nem jövünk még egyszer öszze,mert ugysem tudunk megváltozni.ha már probálataok változtatni,és még mindi ugyanaz,nem sokat josolok a jövötöknek,ahogy az enyémnaek sem.
2010. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sztem mindenképp megér egy próbát, egy ilyen szerelmet kár lenne veszni hagyni...azt állítod h ő az igazi...tudod hányan keresik az igazit???...és te csak úgy elengednéd???

Nem állítom, h el fog múlni a féltékenység,de ha egészségesen jelen van azzal nincs is gond

Sztem ha kezdetben te mutnád a változás jelét, akkor utána ő is könnyebben engedne...mert ahogy kivettem a szavaidból te is féltékenykedtél!

Minden jót,hallgass a szívedre...sztem már tudja a választ:)!

23/L

2010. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd...ha neked ő az igazi, akkor beszélj vele.

Ha mindkettőtöknek fontos a kapcsolat, és tudnátok változtatni néhány dolgon a másikért, akkor ne hagyd, hogy kárba vesszen a kapcsolat.

17/L

2010. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdjétek elölről. :)

Randizgatni, ismerkedni egymással, smsezni éjszakába nyúlóan. És sokat, nagyon sokat beszélgetni! :)

Nincs veszve minden, soraidból kitűnik, h neked is fontos ő, te is szereted.

Szerintem kezdjétek újra, a legelejéről. :)

Hívd át hozzád beszélgetni. És tényleg a szavakra figyeljetek, ne egymás testére! :)

2010. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Marhaság, ha már most itt tartotok, akkor mi lesz később? Az emberek nem tudnak ekkorát változni, főleg hogy 3év alatt sem történt semmi, ráadásul mindkét ember ilyen. Hagyd a francba, ez az újrakezdés dolog sosem jó.


Én is kezdtem már újra, hogy jólvan hátha mégis, aztán rájöttem, hogy baromság volt. Haveroknál is volt már ilyen második próba dolog, ott is baromság volt. Szóval én azt mondom, hogy hagyd a fenébe, csak az éveidből vesztegetsz el feleslegesen.


20f

2010. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!