Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány de hogyan szólitsam meg?

Figyelt kérdés

Néha úgy atkozom magam hogy hogyan lehetek ilyen nyomorult hogy nem merek leszolitani egy lányt se.

Egy suliba járunk ő igazából elég szép sokan ismerik. Túl visszahuzodo vagyok nincs meg a kellő önbizalmam


2017. okt. 13. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)

Ne parázd túl, elsőre egy "Szia, xy vagyok." megteszi. Utána valószínűleg ő is elmondja a nevét. Elmondod neki, hogy szimpatikus volt, és gondoltad beszélsz vele. :) Megkérdezed milyen volt a napja, mert a legtöbb lány szeret mesélni (magáról, vagy ami érdekli), és jó első benyomást tesz, ha nem csak magadról beszélsz, hanem érdeklődsz is.:)

Próbálj belegondolni, hogyha te nem, más majd oda megy hozzá, és túl késő lesz. Felesleges ilyeneken parázni, nem fogsz beégni légy túl rajta. A legrosszabb ami történhet, hogy bunkó, akkor meg úgy sem veszítesz semmit!:) Amiatt se aggódj, hogy a lánynak nem jössz be, mert ha esetleg nem alakul ki több, egyetlen beszélgetésből semmi bajod nem lesz! Nincs kiírva a homlokodra, hogy "bejössz" szóval ha csak szimplán barátságos vagy akkor nem nagyon sülhetsz fel.

Sok sikert!:) 18/L

2017. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jelold be feszbukon, mosolyogj ra, koszonj neki a folyoson. Ha viszonozza parhet tovabb mehetsz, pl mikor egyedul van, vagy feszbukon kerdezd meg, hogy nem lenne e kedve elmenni setalni, vagy beulni egy teara. Nekem ez bejonne! Sok sikert!;)

18/l

2017. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!